Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki nagyon szimpatikus volt elsőre, de miután jobban megismerted, már inkább ellenszenvessé vált?

Figyelt kérdés
Történetekre lennék kíváncsi, hogy mi történt ezután, főleg ha közben már egy barátság vagy párkapcsolat is elkezdődött az illetővel.

2019. okt. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt. Megszakadt a kapcsolat.
2019. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Volt, de aki nekem eleinte szimpatikus azzal végül nem leszek jóban. Viszont az az érdekes hogy az eddigi legjobb barátaim, mindig olyanok lettek akiket eleinte ki nem álhatam.
2019. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az a baj, hogy engem vonz a különcség, az erőszakosabb hajlamú személyek. Pont ez szokott lenni bennük a szimpi, hogy durvábbak sokkal, mint én, ami nekem nincs meg a személyiségemben, azonban a továbbiakban látott cselekedeteik, megnyilvánulásaik nem minden esetben lesznek szimpik nekem, de ettől még maradnak szimpik. Olyan, mintha a sorsot kísérteném.
2019. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon toleráns vagyok, szóval ha valakit megkedvelek, akkor a hibáival együtt el tudom fogadni. (Ha nagyon nagy gáz van vele, akkor az már az elején kiderül, nem lesz szimpatikus sem.)

Ha kiderül, hogy számomra nehezen tolerálható hibái vannak, amit párkapcsolatban nem tudnék elfogadni, attól barátság még simán lehet belőle. Most is van olyan jóbarátom, aki eleinte még vonzott is valamennyire, mint férfi, de időközben megismertem és kapcsolatra már nem kéne. Attól barátok még lehetünk.

2019. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb 7.ben összebarátkoztam egy 8.os lánnyal. Kedvesnek meg jó fejnek tűnt. De idővel kiderült, hogy egy magányos kullancs. Az osztálya kiutálta azért kezdett velem batátkozni. Olyanokat csinált, hogy váratlanul megjelent a házunk előtt meg ilyenek. Nem lehetett levakarni, de nem is akartam megbántani, kicsit sajnáltam. Úgyhogy végül megvártam, hogy elballagjon és nem koptattam le.


A másik középsuliban volt, egy koliszobában laktunk meg egy osztályba jártunk. Egy átlagos lánynak tűnt, de sose vette észre magát, pl mennyire tolakodó vagy ...nem is tudom mivel lehetne jellemezni. A kaját is kinézte a szádból és amíg ettél azon kellett veszekedni vele, hogy de nem adod neki oda. Aztán mindig talált valakit az osztályban akit menőnek gondolt, akkor loholt utána mint egy kis kutya meg utánozta.


Utána egyetemen. Igazából kirekesztettnek éreztem magunkat és úgy gondoltam megértjük egymást. De idővel rájöttem, hogy egyáltalán nem is bír, csak jól jövök ha már nincs más, kihasznált. Nálam is lakott. Teleragasztgatta a falat, amitől lejött a (1 éves) festés, folyton bujtatta a pasiját akiről sose szólt, amikor meg mondtam meki, hogy tudni akarom mikor van egy (számomra) idegen pasi a házban neki állt feljebb. Végül nyáriszünet utolsó hetében közölte, hogy kolis lesz, pedig előtte érdeklődtek a szobáról, de így már cseszhettem. Azóta nem álltam szóba vele. Inkább elfordultam ha közel jött. Fogsz itt velem még szórakozni... gondoltam.

2019. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!