Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányoknak miért nem annyira...

Csövesbá kérdése:

A lányoknak miért nem annyira jönnek be az átlagos fiúk?

Figyelt kérdés

Én egyébként egy "átlagos" fiú vagyok (nincs izmom,gyenge vagyok,de belül normális vagyok.) Akkor miért nincsen senkim?

17/F

U.i: Nem társkeresés céljából írtam ide! Válaszokat előre is köszönöm!


2019. okt. 31. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az átlagos mind külsőre és belsőre.

Semmit nem tudok rólad, így nem ítélhetek vagy mondhatok mélyebb véleményt, de ha semmivel nem tudsz kitűnni a többi srác közül, akkor a lányok találnak valakit, aki igen.

Az, hogy belül normális vagy mégis mit takar?


18/L

2019. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. De am még nagyon fiatal vagy, sokat változol még. A korodbéli lányok többsége meg a "menő" fiúkat szereti. Egy érett lány más lesz veled.
2019. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 vagy. Még fiatal.

Simán lesz csajod... Nem mindenkinek van a gimiben.

2019. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mert normális vagy (elvileg) még nem jár neked barátnő. Ha nem ismerkedsz, nem próbálsz bevágódni senkinél, nem gondolkozol el pontosan mely tulajdonságaid gátolnak meg abban, hogy barátnőt szerezz illetve az egyetlen tulajdonság, amit felhozol magad mellett, amiért barátnőt érdemelnél az hogy "normális" vagy akkor ne várj csodát. Persze nem biztos, hogy ez mind illik rád, de a magukat átlagosnak valló fiúk többsége ül, életében megszólít egy idegen lányt, aki visszautasítja és sír hogy nincs barátnője pedig milyen normális.
2019. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!