Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a szobatársammal elég sokmindent megbeszélünk. Mondta, hogy az egyik fiúval összeillünk és hogy látja hogy bejövünk egymásnak. Viszont mindig ő megy oda hozzá, bármit megkérdezni, mondani. Ugyszólván kelleti magát a pasik előtt. Én nem az a fajta vagyok aki ilyen kelletős. Ha egy pasi akar valamit nem vetem oda elé magam, hogy tessék itt vagyok. De az iskolában kb mindenki odaadja magát.

Miért csinálja ezt a szobatársam? Még ráadásul kérdezgeti, hogy na mi a helyzet xy-al??

Vagy egyszerűen ilyenek a mai lányok? Hogy inkább ők küzdenek meg a pasiért?

20/l


2019. nov. 1. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt egyszer egy barátnőm aki ugyanezt csinálta és én megmondtam neki, hogyha tényleg úgy gondolja én jövök be annak a srácnak akkor ne ő illegesse előtte magát. Szerintem semmi baj nincsen azzal hogyha nem hajtod ki a beledet azért, hogy minden srác felfigyeljen rád aztán meg kihasználjon. Egy bizonyos pontig ugyan okés ha a lány kezdeményez hiszen nincsen kőbe vésve, hogy csak a fiúnak lehet de ha ennyire teszi az agyát akkor a fiúk/férfiak nem látnak benne akadályt és kihasználják.
2019. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért kérdezget folyamat, mert féltékennyé szeretne tenni a

azzal, hogy ő már közelebb áll hozzá, mint te.

2019. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát őszintén ugy érzem, hogy akkor is én jobban tetszem az illetőnek, és olyan elérhetetnel vagyok számára. De én nem leszek olyan mint a többiek. Lehet, hogy ez egy kicsit maradi szokás, de én nem akarok nyomulni.
2019. nov. 1. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy van benne egy beteges bizonyos értelemben mindenkinek megfelelési vágyás. Ha valakinél nem ő van a középpontban, akkor ott tudatosan vagy tudattalanul kepeszt a figyelemért. Látja, hogy itt te vagy, ezért próbálja magára vonni a figyelmet.

Persze neki csak az a fontos, hogy megkaparintsa a figyelmet, ill. figyeljenek rá, azokat, akik belehabarodnak, nem becsüli sokra.

2019. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!