Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik?

Jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Ma az egyik barátnőm sírva hívott fel hogy senkire se számíthat. Próbáltam megvigasztalni és utána a fejemhez vágta hogy rám se mert múltkor elmentünk bulizni és én meg 2kor hazamentem mert fáradt voltam és másnap szallagtűzője volt a báttyámnak és nem maradtam vele pedig elvileg megigértem neki.

Nem érzem jogosnak hogy megint én vagyok a rossz de lehet csak védeni akarom magam.



2019. nov. 2. 15:08
 1/3 anonim válasza:
71%
Szerintem nem teljesen jogos, nem volt túl megértő a barátnőd, de biztosan csak nagyom zaklatott volt.
2019. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ketten mentek bulizni figyelj oda a másikra mert lehet annyira túlzásba viszi a piát hogy a világát nem tudja.. olyankor kell segiteni haza kísérni. Eleve veszélyes csak lányokkal menni legyen egy fiú is köztetek aki vigyáz rátok és ha úgy van leállítja a tolakodó férfiakat.
2019. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ketten voltunk ott volt a bátyja a nővére meg két fiú haverja meg még pár lány is. Természetesen egyedül nem hagynám ott.
2019. nov. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!