Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesten hogy/hol lehet...

Budapesten hogy/hol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja költöztem fel vidékről, és olyan idegenek itt az emberek. Mindenki a telefont nyomkodja, füles a fülében, stb.

A "kedvencem" hogy van egy lány akivel hajnalban egy busszal járunk dolgozni (egy ideig), és délután egy busszal járunk haza. De úgy néz rám mindíg, mintha követném, és el akarnám rabolni...


Hogy lehet itt barátokat szerezni? :D


2019. nov. 2. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy mint máshol,azt vettem észre BP-n hogy vannak rendes emberek,például egy csomó ember meg köszöni ha tartom az ajtót neki stb... szóval még a végén az derül ki hogy ott sokkal rendesebbek az emberek mint itt a kisvárosban.

Egyébként le kell szólítani ezt a lányt, kérdezze tőle valamit,például azt is meg kérdezném ha én lennék a helyedben, sziab ne haragudj de már többször láttalak téged, te követsz engem? :-D

2019. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma is 2 futottam össze vele a kerületünk 2 különböző pontján, de a nézéséből ítélve egy gázsprayt az arcomba kockáztatok azzal, ha hozzá szólok :D
2019. nov. 2. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá,ne legyenek előitéleteid.
2019. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok kb. :D Messziről költöztünk Pest megyébe, itt is faluban lakunk, de bp-re járok szeptember óta suliba.

Barátságosabbak az emberek, meg kedvesebbek, élettel telibbek stb. Csak nekem alapból nehezemre esik ismerkedni.. xd

2019. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!