Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki valami tanács vagy...

Valaki valami tanács vagy segitség?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és nagyon nehezen barátkozom,épitek ki kapcsolatokat.


Na most az elmúlt pár évbe szettem össze igaznak mondható barátokat de azzok igy jól elhagytak.


Mindenki mondja nézz magadba mert ha valaki/valakik elhagynak az nem csak az ő hibája ha nem főleg azé akit elhagytak ha több emberről van szó.


Egyszerüen nem tudom mit csinàlok rosszul.

Egy barátságba kiállok mindenki mellet, ott vagyok ha szar van( még ha ők sose.) És segitek bármibe amit egy barátnak kell.


De egyszerüen idővel mindenki talál mást és én ismét földön vagyok, és ugy rohadt magányos és unalmasak igy a hétköznapjaim.


Valaki valami tanács bármi..

Lehet csak kikelet írnom ezt magamból hát ha valaki segít..


2019. nov. 3. 14:33
 1/6 anonim válasza:
Szia! Át tudom érezni a problémádat mivel hasonló helyzetben vagyok mint te. Egy tök normális lánynak tartom magam, mégsem találok olyan barátot akivel jókat tudnék beszélgetni. Régebben nagyon zavart, de aztán rájöttem hogyha nem akarnak egy olyan normális barátot mint én, akkor kapják be! Annyit tudok csak ajánlani neked, hogy ne keress barátokat mert akkor úgysem fogsz találni, majd egyszer valaki rájön hogy milyen normális is vagy. Addig is hogy ne érezd magad olyan magányosnak, beszélj a családoddal. Vagy ha gondolod írj rám (persze csak ha nem vagy valami perverz).
2019. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze családdal beszélgetek..

De még is más barátokkal minden.

És legalább van sors társam😄

2019. nov. 3. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. 24 vagyok és bár nekem is voltak barátnőim a suliban az addig is tartott. Most itt vagyok tök egyedül és valóban rohadt unalmas így az élet. Lekötöm én magam ideig óráig de folyton nem tudom és jó lenne valakivel beszélgetni.
2019. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is igy vagyok.

Suliba hisz most 10.es vagyok és mindenki próbál barátként viselkedni velem.

De ez csak suli kapuig tart onnan semmi.


És én is lekötöm magam, tanulok, gépet szerelek(szakmám vagy is az lesz), hobbiból lövök is otthon.

Segitek családba, itthon.

De egy idő útán ezzek igy rohadt unalmasak.


És nem tudom hogy változtathatnék rajta perpill.

2019. nov. 3. 17:28
 5/6 anonim válasza:
Egyedi személyiség vagyok, nehezen barátkozom. 3 igaz barátom van, ebből 1 még óvodából. Te is valószívűleg más lehetsz, mint az átlag. Nekem csak jöttek a barátok, a titok az, hogy felismerd, hogy valakivel jól kijönnél.
2019. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Más vagyok mint a mai 17 évesek, máshogy gondolkodom teljes mértékbe egyrészt ez miatt se nagyon barátkoznak velem.
2019. nov. 7. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!