Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 évesen is lehet legjobb...

20 évesen is lehet legjobb barátod, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés

Érdekel,,hogy ennyi idősen lehet-e, mert sokat gondolkodtam már ezen és arra jutottam,hogy 20 évesen általában már megvan mindenkinek a legjobb barátja,így én azt gondolom,hogy ebben a korban/kor után,már nem lehet.

Nektek mi a véleményetek erről?


2019. nov. 4. 18:19
 1/9 anonim válasza:
44%

Mi ez a nyomi szöveg?? 😂😂😂😂😂


Bármely életkorvan lehet barátod, akár 4 évesen akár 80 évesen is...

Mi nem lehet? Te kettyós vagy?


Amúgy a legjobb gimis barátsg is megszakadhat, mert elköltözik, esetemben Némtországba... Általában nem is maradnak meg ezek...


Irígylem a problémáidat. Ekkor aöndajnáltató maszlagot...


Meg mit takar a legjobb barát? Esetleg nyiss az emberek felé és ne legyél tolakodó l, hogy már pedig "bff-ek leszünk"?


Bocs, de ez...

2019. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán lehet,viszont sokkal kisebb rá az esély mint gyerekkorban. Az én legjobb barátnőmmel egy oviba,és általánosba jártunk,a mai napig hetente találkozunk. A volt gimis barátaimmal már nincs így. 20/L
2019. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Neked nem lesz 😁
2019. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A 2-és válaszolók kívül mind szánalmasnak vagytok.:)


Elkezdhetnék válaszolgatni,de minek.🤔🤷🏼‍♂️

Egyébként nem is azért kérdezem,mert akarok. Nem szeretem az embereket. Ez csak egy szimpla kérdés volt.

2019. nov. 4. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem sikerült 20-on túl is. Igaz az egyik messze lakik, 2 országhatár választ el minket, de működik.
2019. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
59%

Szánalmas? Az te vagy a kérdéseddel.


"Nem szeretem az embereket" Meg is van, miért nincsenek barátaid. Normálisan válaszoltam. A szomszéd 80 éves néninek is van barátnője, együtt járnak boltba, dokihoz, piacra stb. Nincs ez korhoz kötve...


Meg ezek a legjobb barátságok is megszakadhatnak idővel...

2019. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szánalmas te vagy,mivel te egy szimpla kérdésre,úgy válaszoltál,mintha az életem minden részét ismernéd és már le is nézhetnél.

Meg irigylem a problémáid.. mekkora szöveg ez. Ha tudnád milyen problémáim vannak, azutan irigyeljel. Mintha egy szövegből le lehetne vonni bármi következtetést.

2019. nov. 4. 19:03
 8/9 anonim válasza:
34%

Te szánalmasoztál le engem és én továbbra is normálisan válaszoltam

Nekem nagyobb problémáim vannak (családon belüli erőszak zaklatás, örökös sebek az arcomon) stb., munkanélküliség, 2 naponta dialízis, egyetemre kirúgnak januárban, a faluban rám szálltak. A gimiben egyébként nekem sem voltak barátaim, szarrá zaklattak, bántottak mert jótanuló voltam. Órákon kaját kentek a hajamba, ellopták a telefonomat, papírgalicsinnal dobáltak, zöködtek le a székekről, rágót nyomtak a hajamba, f..szt rajzoltak a drága bőrkabátom belsejébe, drogot raktak viccből az italomba... Na nekem ezért nem voltak ott clegjobb barátaim". Akkor jönnek, hogy otthon mit tettek velem az alkoholista szüleim, párkapcsolatom nem lehetett, hiába múltam el 20 is...


Mégsem látszik rajtam. Meg ismeretlenül támadsz le másokat. Mint momdtam, nincs korhoz kötve. De a stílusodat ítélve, megértem...

2019. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Én 20 felett voltam, mikor találkoztam azzal, aki most a legjobb barátnőm. Ellőtte is voltak jó barátaim, de költözés illetve iskolaváltás miatt egy idő után már nem tartottuk a kapcsolatot, vele csak szorosabb lett.

Szerintem sok esetben suliban pl. csak azért barátkozunk valakivel, mert minden nap látjuk és ugyanabban az élethelyzetben/szakaszban vagyunk. Sok barátság nem tartós egyébként.

2019. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!