Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már azt, hogy egyik...

Éreztétek már azt, hogy egyik barátotok se érti meg a problémáitokat, nem tudtok beszélni senkivel komolyan?

Figyelt kérdés
Nagyon rosz a lelki állapotom. Mostanában az összes barátom vagy elvicceli, ha panaszkodok, vagy nem veszi komolyan, vagy annyit reagál, hogy "ok". Nem tudom kihez forduljak, szüleimhez nem akarok, pszichológusra nincs heti 10 ezrem, de ha esetleg meg is oldanám egyedül a problémaimat, akkor is gáz, hogy a barátaim nem vesznek komolyan, vagy nincsenek velem a bajban, pedig évek óta jóban vagyunk...
2019. nov. 5. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert szó szerint egy barátom sincs, sem pedig párkapcsolatom, így ha valami problémám van, akkor aztán tényleg nincs kinek elpanaszolnom. Voltam már abban a helyzetben is, amiben te most, hát társaságban magányosnak lenni talán még rosszabb is egy kicsivel. Egyébként érdemes átgondolnod, hogy ezek az emberek tényleg a barátaid vagy csak ismerősök? 27N
2019. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ők nem igazi barátok. Nekem 10 év után derült ez ki, elhihetitek, hogy nem esett jól.
2019. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, a bajban mellettük voltam, számomra beletelt 5-6 év is, amíg kiderült ez valamilyen módon, jött egy-egy szituáció, amikor kiderült, vagy anyagilag átvertek például.
2019. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Aztán a férjemnek mondtam el, és ő volt az, aki megértett, és támogatott, nem hülyézett, velem érzett, nem bagatellizálta el, segített.
2019. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!