Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a haveromna...

Miért van az, hogy a haveromnak sokkal jobban megy az ismerkedés mint nekem? 19/f

Figyelt kérdés

Én kb egy rakás szerencsétlenség vagyok, 2 éves kapcsolat után kidobtak, szóval most csak úgy vagyok. De mondjuk ha bulizni megyünk vagy bármi, én nem tudom magam elengedni, akkor sem ha iszom. Amíg együtt voltunk nem igazán jártam sehova, az alatt a legtöbb tag "kiesett" a baráti társaságból, lett kettő új, és így 6-an járunk valamerre.


Haverom akivel tényleg 10+ éve jóban vagyunk simán elengedi magát, nem szégyenlős, nem visszahúzódó.


Akárhová megyünk, a pultos csajtól kezdve bárkivel elbeszélget, és olyan a természete neki hogy szinte bárkit az ujja közé tud csavarni. Vicces, hatalmas poénjai vannak, szórakoztató...



Ő a legjobb példája a szarok bele mindenbe jól érzem magam életvitlenek.

Nem érdekli hogy nincs barátnője, az sem hogy pénze sincs nagyon, ő egyszerűen nagyon jól el van így.

Eddig egy komoly barátnőt sem mutatott be nekünk, ő ez a megy a csajhoz, egy órát ott van és ennyi. Van neki egy ilyen barátnő féleség, bár a csaj 27 éves és 2 gyereke van :O... Azt mondta néha dugnak és annyi...



Minden komoly kapcsolatra az azonnal nemet mond, nem akar ilyenekbe bele menni.


Hogy tudnék én is ilyen lenni? Jól szórakozni, elereszteni magam társaságban, csak simán élvezni az életet?



2019. nov. 5. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ez az ideális életstílus. Van, aki akkor boldog, ha van párja.

Ne más akarj lenni. Keresd meg, téged mi tesz boldoggá. És az nem a haverod boldogsága lesz, ez biztis.

2019. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajtad megérzik az emberek, hogy nem tudod elengedni magad, hogy merev vagy, gátlásos. Én is ilyen voltam egész életemben. Pszichológus segíthet, javasolhat dolgokat, melyek segíthetnek. Élesben lehet gyakorolni ezt.
2019. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!