Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne elmondanunk a...

Hogyan kéne elmondanunk a legjobb barátnőnknek hogy min változtasson? Többi lent

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk legjobb barátnők, és amikor valaki beküldi a messenger csoportba hogy milyen baja van, akkor ő mindig elkezdi sajnáltatni magát, hogy neki megtöbb és mégnagyobb bajai vannak. (közben, közel sincs akkora baja)


A következő eset az volt hogy rengeteg hangüzenetet küld a csoportba felesleges dolgokról mert éppen unatkozik és nincs időnk ezeket meghallgatni. Tanácsokat kér hogy mit csináljon a barátjával, de a tanácsaink csak egyik fülén be másikon ki, mégis mindig kéri őket. Mi ezeket mindig meghallgatjukak és válaszolunk is, akkor is ha éppen alig van rá időnk. De ő sosem hallgatja meg a mi bajainkat. Hogyan mondjuk meg neki hogy ne küldjön ennyi hangüzenetet ha nagyon sértődős és ha megmondanánk nem értené meg a bajunkat és csak megharagudna, és minket okolna.


Amikor mi küldünk valamit hogy mi bánt minket akkor ő csak annyit ír rá hogy "sad" "nice" vagy visszakérdez hogy "És? "


Hogyan tudnánk megkérni hogy változtasson anélkül hogy megsértődne?



2019. nov. 5. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Eros tulzas egy ilyen embert a baratnotoknek hivni, mikozbe o max lelki szemetesladanak hasznal titeket. A sertodes meg kulon plussz pont
2019. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért barátkoztok vele?
2019. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert szeretjük és szeretnénk ha változtatna
2019. nov. 5. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenkepp beszeljetek vele, vagyis inkabb beszelj vele, vagy beszeljen vele az, akire jobban hallgat

de kulon kell hivni, nyugodt korulmenyek kozott, leulni vele, ugy kezdeni, hogy nagyon szeretunk, es torodunk veled, de van valami ami titeket zavar, es lecci ne sertodj meg, de a helyzet az, hogy .... es igy


nekunk az egyik baratnonk nagyon sokat beszelt es sokat panaszkodott

en voltam az aki egyszer elhivta egy meno kavezoba, kettesben csak, es en is igy kezdtem, hogy mennyire szeretem, legjobb barino, stb, de...

ha hiszed ha nem, megertette, hallgatott ram, nem volt sertodes, kiabalas, tamadas... nyugodtan vegighallgatott es elgondolkodott rajta

es valtoztatott

nem mindig sikerult de sokszor rajta kapta magat, mikor ujra csinalta es visszavett


azota is legjobb barinok vagyunk es ennek lassan husz eve... uristen de oreg vagyok...

2019. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!