Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Szimpatikus egy ilyen lány?

Fiúk! Szimpatikus egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Csendes szerény,segítőkész barátságos,kicsit hirtelen haragú,megértő.


Nagyon szereti az állatokat,van egy pár házi állata. Szeret barátkozni,nehezen bízik meg emberekben,kissé türelmetlen,szeretek gyerekkel foglalkozni,értebbnek könyvelnek el a koromhoz képest,sokak szerint aranyos és kedves vagyok,persze csak akkor ha velem is azok.Utálok vásárolgatni számomra unalmas,tevékenység.Szeretek kirándulni,a családommal új helyeket felfedezni.Ha,nem kapok meg valamit nem hisztizem érte,hanem elfogadom.Törekszek mindig a legjobbra,ha nem sikerül a legjobbat kihozni,magamból akkor kicsit megvagyok szeppenve.Csendes természetem ellenére,ha valami nem tetszik hangot, adok a véleményemnek és megvédem magamat.Érzékeny vagyok hamar megtudnak bántani,de ugyan ilyen hamar meg is bocsájtok persze nem mindenkinek,ha valami nagyon olyat csinált az illető,ami nekem nem tetszik elásta magát nálam.Szabadidőmben szeretek fényképezgetni illetve,játszani/futni a kutyussommal.


20/N


2019. nov. 5. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen :)

Szabad írni?? :P :D

2019. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Privát áradat 3, 2, 1....



Egyébként aranyos lánynak tűnsz, hobbyd is van, tök jó.

2019. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

De miért kell hazudni a korodról?

Nyilván nem egy 20 éves nő kérdése ez. Sem a fogalmazás sem amiket írsz. 14-16 évesek tesznek fel ilyet hogy a fiuknak vajon szimpatikus-e egy xy tok atlagos lány. Nem bántás

2019. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hazudok a koromról tėnyleg 20 ėves vagyok.😀
2019. nov. 5. 23:03
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2019. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez a korodhoz képest érett dolog elég visszás, ilyet max 13 éves fruskák mondanak nem 20 éves nők.

Nem vagy érettebb a korodnál, sőt, infantilis, érzelmileg visszamaradott vagy a kérdés alapján, mert ott tartasz, ahol a kiskamaszok.

Nem szeretsz vásárolni, blabla, tudjuk, minden haverkodós csaj ilyenekkel jön, te jobb vagy, nem vagy tipik csaj, stb.

Biztosan kedves lány vagy, de ez alapján elég tucat, meg az ilyen csajok általában pont nagyon figyelmet akarnak a pasiktól és általában kapcsolatban is így "haverkodni" más srácokkal, ha épp figyelmet akarnak.

Nekem nem vagy az esetem ez alapján, élőben meg ki tudja persze ettől.

Amúgy tényleg biztos jó fej vagy, de ne kaparj ennyire és emelkedj felül a kamaszkori bugyutaságon, jobban fog állni. Lesz olyan, akinek bejössz úgyis.

2019. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Tökéletes jellemzést adtál egy totálisan átlagos és végtelenül unalmas kategóriáról. Lányok 40%-a tökéletesen megfelel a leírásodnak. Mind ismerünk ilyet, csendesebb, visszahúzódóbb, introvertált, nem foglalkozik kínosan sokat a külsejével stb stb stb... Egyébként a külsőn múlik, hogy bejön-e egy ilyen lány. Viszont ilyen mentalitással nem fogsz egyhamar pasit találni.
2019. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2019. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Az énképed írtad le a kérdésben. Az, hogy az énképed valós-e v torz, csak személyes ismeretség esetén derülne ki.


Egy apróság: aki 20 évesen ennyire visszajelzésfüggő, az nem érettebb a koránál. Aki az anyanyelvének szabályait figyelmen kívül hagyja, hogy lehetne olyan érett, mint egy húszévesnek kellene lennie? Második osztályban már tanítják, ugye.


Nem írtam privátot.

2019. nov. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Hirtelen haragu vagy es hamar meg is tudnak bantani? Ilyen lannyal nem kezdenek, nem lenne turelmem minden aprosag miatt a felesleges hisztit hallgatni, mert ugye hangot is adnal neki. Erzelmileg instabilnak tunsz...
2019. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!