Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert valtozik meg egy ember...

Miert valtozik meg egy ember egyik pillanatrol a másikra ipyen modon?

Figyelt kérdés
Eveken keresztül nagyon jó baratsagban voltam az illetovel. Sok titokmrol tudott és nekem is elmondott sokmindent az ő titkairol. Az evek alatt aki megbantott arrol ő tudott. Történt az hogy ez a lány valamiért megharagudott rám és fogta magát es az osszes titkomat kifecsegte, elmondta olyanoknak akikkel konfliktusokat generalt nekem ezzel. Mar ott tarrok hogy nem megyek sehova, csak ne kelljen vele talalkoznom, mert borzasztoan felzaklat. En persze az ő dolgairól nem beszéltem soha senkinek, de nem is fogok. Miert lesz ilyen valaki? Ha haragszik miert nem mondja inkabb hogy mi a baja ahelyett hogy árt nekem? Ja es az illető nő 40 eves, tehat meg csak nem is tini...
2019. nov. 6. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyszer csak kibeszélte, hanem szép lassan kibeszélte. Vagy is már réges régen mindig elmondja a titkaidat.
2019. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberek hatalmas traumát kivéve (halál közeli élmény, krízis(amiből van 2-3 egy életben, 20, 35 és 55 éves kor körül) nem változnak, csak félre ismerik őket, és csalódást az okoz, hogy rájön valaki, hogy tévesen ítélt meg valakit.


Nem ő változott meg, mindig is ilyen volt.

2019. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos ám, hogy megváltozott, főképp nem egyik pillanatról a másikra!

Tarts egy kis önvizsgálatot és rájössz, hogy te bíztál meg megbízhatatlanban!

2019. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet az ilyennel nem foglalkozni? Sokkal erősebb jellem mint en.
2019. nov. 6. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem beszélted ki senkivel őt, vagy a titkait?

Velem már volt olyan, hogy meghallottam, amint kibeszélnek másnak, csak az illető nem tudta, hogy én ott vagyok a közelben és hallom. :D

2019. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!