Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar már barátkozni velem...

Nem akar már barátkozni velem a barátnőm? Mit tegyek a feszültségek enyhítésére?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 éve ismerjük egymást, és mindig jól kijöttünk. De most egy bagatell? dolog miatt furcsán viselkedik velem. A kiváltóok kicsit hosszú történet, igyekszem rövidre fogni.


Egy pár hónapja foglalkoztatott milyen lehet nővel, kicsit mintha vonzódtam volna hozzájuk.( A barátnőmnek nem beszéltem erről, tudtam, hogy hülyeségnek, divatnsk tartja az ilyesmit). Szóval neten írogatni kezdtem egy nővel,találkoztunk, de egy csóknál tovább nem tudtam menni, nagyon kiábrándító volt, soha többé nem akarok nőhöz érni.


Utólag elmeséltem neki is az esetet. Erre nagyon rosszul reagált, olyanokat mondott, hogy csalódott, hogy lassan már egy normális heteró nő sincs, nem ezt a viselkedést várta tőlem, és gúnyolódott, hogy na ugye, hogy nem volt jó,most már jók lesznek a férfiak is stb. Illetve azzal kicsit rám ijesztett, hogy azt feszegette, hogy anyukám mit gondolna rólam ha megtudná. De ez már jó 2 hete volt, még nem adta tovább elvileg senkinek. És azóta nem találkoztunk a munkahelyünkön kívül, ott szóba áll velem, de bunkó, flegma, nem olyan mint szokott.


Mit tegyek hogy helyre álljon a régi barátságunk? Nagyon fontos nekem, olyan mintha testvérek lennénk😥


24/N



2019. nov. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ennek annyi. Sajnos az idő nem számít, nekem 10 éves barágságaim mentek tönkre sokkal durvábban. Keress újakat, hidd el, sokkal jobb lesz.
2019. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Te álomvilágban élsz? Ez a barátság már rég tönkrement, nem a kalandod miatt változtak meg a dolgok.
2019. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Kettő közti feszültségek csökkentésére egyenpotenciálra kell hozni őket. Mivel a nyelv és a pnci nedves, ami jól vezeti az elektromosságot, azokat kell gyakran összeérinteni.
2019. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Megint te? 😩 Mi ez a fétised, hogy felnőttnek adod ki magad, kicsim?

“ Illetve azzal kicsit rám ijesztett, hogy azt feszegette, hogy anyukám mit gondolna rólam ha megtudná. ” 24 éves korodra már tudni fogod, hogy mennyire nem számít az ilyesmi.

2019. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megertem a barátnőd

..... Én se reagáltam volna másképp



27N

2020. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!