Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb haverom össze akar jönni az exemmel de nem tudja igazából hogy az volt?

Figyelt kérdés

A lány nagyon messze lakik ezért nem tud róla a haverom, a lánnyal is háromszor találkoztam.

Most meg az van hogy rám ír a haverom hogy talán össze jön neki egy csaj kérdeztem hogy na az király! Hol lakik? Írta hogy BP és utána fél óra múlva küldi a képet hogy facen hogy hogy az ismeröse vagyok? Azt mondtam hogy nem tudom szerintem csak random fel dobta a face. De én még azon a lányon mindig nem tettem túl magam most meg a haverom akar vele összejönni... Jó nem találkoznák vele max egyszer kétszer de idegesítene a tudat hogy az exemmel van a legjobb haverom. Nem akarom neki el mondani mert làtszik hogy nagyon tetszik neki meg küldi a screeneket hogy milyen jókat beszélgetnek és nem akarom meg bántani mert o se jönne össze vele ha tudná hogy az exem. Mi tévö legyek?


2019. nov. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát jól értem? Háromszor találkoztál a lánnyal és az EXED?! Szerintem a lány se tudja, hogy ő az exed.
2019. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltunk olyan sokáig együdt de amikor el mentem hozzá akkor nem egy napra hanem legalább 3 hétre és akkor el mentünk étterembe randizni, moziba sot képzeld még smároltunk is igen, tudja h az exem
2019. nov. 6. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, elmentetek randizni és smároltatok is? Komoly.

Mit tegyél? Ideje volna felnőni mondjuk. Nem bántásból.

2019. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!