Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Boldogabb az élet, ha az...

Boldogabb az élet, ha az embernek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

A barátok csak fájdalmat és szenvedést okoznak.Folyamatosan attól kell rettegni,hogy mikor ki szúr hátba,nem lehet megbízni senkinen sem.Az emberek ilyenek,ezen nem lehet változtatni.

Én unom már,nem kivánok tovább azzal próbálkozni,hogy barátokat szerezzek.

Az emberek kivétel nélkül a vesztemet akarják és csak magamra számíthatok.Meg kell védenem magam tőlük.

Ha nincs egy barátom sem,akkor azok nem tudtan ártani és nem kell megfelelnem senkinek sem.

Persze magány az unalmas dolog,de valahogy csak el lehet űzni az unalmat



2019. nov. 8. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát elnézve, mennyire nyomorúságos vagy, nem hiszem
2019. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De még mindig jobb mikor folymatosan bántottak
2019. nov. 8. 13:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jobb a magány, kivéve ha tényleg arra vágyik az ember és nem csak gyávaságból teszi, miközben belül vágyna rá. Én egyáltalán nem rettegek azon, hogy a barátaim mikor fognak hátbaszúrni. Bízom bennük, eddig még 10-15 év alatt sosem vertek át, fontosak számomra és nem akarnám, hogy hiányozzanak az életemből. Persze, voltak emberek, akiket barátoknak hittem akik átvertek és akikben csalódtam, na bumm, és? Az iskolában végig bántalmaztak, nagyon csúnyán bántak velem de én az akkori traumákat nem voltam hajlandó felnőttként is tovább vinni az életembe, nem voltam hajlandó hagyni, hogy meghatározzák az egész életem. A csalódás az élet része, tudni kell ezt kezelni, én mostanra már elég könnyen túl tudom magam tenni az ilyen embereken és legalább megtanultam azt, hogy mire figyeljek oda egy barátságban és milyen viselkedésmintáknál mondjam azt, hogy eddig és nem tovább. Megfelelési kényszerem sincs, nincs olyan ember a bolygón akinek görcsösen meg akarnék feleleni, ezt kifejlesztettem magamban. Önmagam vagyok a barátaim előtt, nem játszmázok, nem akarok senkinek megfelelni, ha valaki elfogad önmagamként akkor jó, ha pedig nem, akkor nem egymást keressül. A barátaim így szeretnek, ahogy vagyok és én úgy szeretem őket, ahogy vannak, minden hibájukkal és hóbortjukkal együtt.
2019. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Akkor neked még nem voltak igaz barátaid.

Ha valakinek igaz barátai vannak nem kell attól félni hogy mikor szúrnak hátba

2019. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igaz barátok nem léteznek
2019. nov. 8. 15:29
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Az ember társas lèny.

"Sok fèle ember lètezik ,ès sok fajta barátság.

2019. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Igaz barátság dehogy.

Kihasználják az embert,majd rájöttök.

Nekem nincsenek haverság van egy kettő,de nem hiányzik egy barát sem.

Párom van elég nekem.

Nem kell senkihez alkalmazkodnom,dolgozhatok.

Volt olyan barátom aki állandóan a f_szságaival hívogatott,nem hagyott dolgozni.

Neki gondja van nem èrdekli a meeting.

B+ akkor takarodj el.

Örülök csak felszínes ismerettségeim vannak.

Bőven elég tudok a céljaimmal foglalkozni nem màs baromságaival,bezzeg nekem egyik se tudott segíteni.

Igaza van kérdezőnek.

2019. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Szomorú, hogy egyesek nem tapasztalták még meg, de attól, hogy nektek nem sikerült, még létezik igaz barátság.
2019. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek az ilyen dolgokban.

Sem a barátságban,sem a bizalomban,sem a családban.Családban sem lehet SOHA sem megbízni

2019. nov. 8. 16:47
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindennemű emberi kapcsolat jelentéktelen és megvetendő.
2019. nov. 8. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!