Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan van erre megsértődve...

Jogosan van erre megsértődve szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szerintem egy tök hülyeségen sértődött meg rám.


Voltam egyik havernál, ő faluról van. El mentem hozzá, ketten kimentünk csak úgy sétálni a semmibe, iszogattunk, cigizgettünk, téptunk, dumáltunk. Ott aludtam nála.



Van egy másik barátom is abból a faluból, de o múltkor valamiért úgy tűnt hogy haragszik rám meg miden, aztán öt nem is hívtam ki. Pedig többször voltam már nála is, aludtam is már nála párszor.


Meg tudta hogy voltam ott, és neki nem is szoltam, nem js hívtam őt ki.

Azóta nem is igazán ír, nem beszél velem, totál meg van sértődve.


Mondtam neki hogy ez csak egy hirtelen dolog volt hogy mentem oda, meg amúgy is csak ketten akartunk kimenni és dumalgatni.


Nem értem miért van ezen megsértődve, amikor alapból meg csak nem is hozzá mentem.



2019. nov. 8. 14:00
 1/5 anonim válasza:
48%
Mert mivel a barátod, rosszul esett neki,hogy őt nem hívtátok. Egyébként lehet, hogy nekem is rosszul esne... Beszéljétek meg, mond el, hogy úgy érezted haragszik rád,ezért nem hívtad...
2019. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A két haverod ismeri egymást, ők is haverok?

Ha igen, akkor kicsit fura, hogy "kizártátok".

Ha nem, akkor nem is értem, miért kéne őket összegyűjteni egyszerre.

2019. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ismerik egymást, de nem haverok.


Mondtam neki hogy csóri gyereket most dobta ki a barátnője, azért mentem át hozzá hogy kicsit depizzünk meg szétcsapjuk magunkat. Nem ilyen jókedvű dolog volt ez, direkt úgy volt tervezve hogy egy kis zöld meg pia aztán dumálunk egy jót.


De neki ez akkor is sértő hogy nem hívtam ki.

2019. nov. 8. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hja, lányok és az ő barátságuk...
2019. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 October15 ***** válasza:
4.: Ja pont úgy "hangzik" mintha lányok lennének. XD Ennél egyértelműbb max akkor lehetne ha azt írta volna hogy miután kibeszélték magukat szimeringet cseréltek a zsigulin.
2019. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!