Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Miért csináljátok ezt?...

Fiúk! Miért csináljátok ezt? Lányok! Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alaphelyzet: Van egy fiúbarátom, sajnos csak virtuálisan tartjuk a kapcsolatot a távolság miatt, így a minősége se az igazi.Mégis őt érzem a legközelebb magamhoz a másik nemből. Mindent megbeszélünk, még az intimebb dolgokat se félünk átrágni.

Viszont...Legtöbbször csak ő keres engem.Tudom, hogy ezzel csak azt érem el, hogy lassacskán alábbhagy ez a szokása, így van hogy én írok neki.

Ezzel van a problémám. Ugyanis, mikor ő ír, én, ha nem is egyből de visszaírok, beszélgetésbe elegyedek vele, próbálom a beszélgetést fenntartani. Azonban, mikor válaszolok, van hogy nem ír rá semmit, vagy mikor kicsit később más témával kapcsolatban kérdezem, akkor csak annyit ír, hogy nem ér rá, majd este ír... És persze, nem ír. És ennek már több napja.

Szóval, srácok, miért csinálnátok ezt egy lánybarátotokkal, aki ÁLLÍTÓLAG FONTOS nektek? Lányok, van ilyen problémátok?

Köszönöm, ha végigolvastad és válaszolsz!


22/L



2019. nov. 9. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tényleg nem ér rá mindig. Nem mindenki ér rá egész nap netezni. Mire este lesz meg fáradt már nincs kedve. Pl én is fekszem lefele inkább mert már írni se lenne energiám sokszor.
2019. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az rendben is van.De a mostani szituáció esetében nem az zavar hogy aznap este nem írt vissza, hanem az hogy másnap se adott magáról életjelet.Sőt, már több napja...
2019. nov. 9. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

“ Mindent megbeszélünk, még az intimebb dolgokat se félünk átrágni.”

Erre veri. Élőben nem talál csajt, marad ez. Ha viszont feltűnik élőben egy másik csaj lehetősége, már nyilván nem fog/kevesebbet fog írni.

2019. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy neki tartalmasabb az élete, mint neked és tényleg elfoglalt.

(Nekem pl. nulla közeli a szociális életem, de mégsem érek rá hosszasan csevegni a neten sok esetben, vagy éppen azonnal visszaírni)

De ami valószínűbb, mert fiú-lány "barátságban" ez szokott lenni. Ő nem csak barát akart volna lenni, de te friendzone-ba tetted. És kezd feleszmélni, hogy neki ez így nem jó és szép lassan leválni rólad.

2019. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Nálunk az a helyzet, hogy szerintem én többet teszek, érzek ebbe a kapcsolatba, mint ő. Lehet hogy kár ez a kapcsolat, ha őt csak ennyire érdekled!
2019. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarná a társaságodat, nem keresne, nekem is van ilyen, hogy valakivel beszélek és eltűnök, de azért mert nem érek rá. És utána fáradtan hazamegyek és elfelejtem, hogy írtam , majd másnap megint eszembe jut megint írok. Megesik a legjobbakkal is. :) Jó persze azért ebből nálam nincs rendszer. 24/F
2019. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, de egyben megfontolandó válaszol érkeztek.

Úgy gondolom mindkettőnknek egyforma tartalmas az élete. Ő dolgozik, mellette tanul, én is egyetemista vagyok, de nemcsak abból áll ki az életem. Szócal mimdog találnék időt ha fontos lennék neki...


Nem tudom, hogy egy lassan 3 éves ismertséget képes leszek e úgy eldobni, mintha meg sem történt volna. De nyílván ez az állapot se maradhat örökké, nem akarom hogy játsszon az érzéseimmel.


Köszönöm az eddigieket! Ment a zöld kéz. Ha van még másnak is mondanivalója, ne tartsa magában!:)

2019. nov. 9. 17:32
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, és egyébként #4 válaszoló.

Azt írtad ő többet érezhet. Valószerűtlen vagy csak nagyon jól titkolja, mert általában leveszem ha többet akarnak tőlem.

Egyébként én hajlandóságot mutattam már arra, hogy akár lehetne több is...Ezek szerint nem vette a jeleket.

2019. nov. 9. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a mondás tartja, "férfiak felé a finom utalások nem működnek, a direkt utalások nem működnek, a ráutaló magatartás nem működik, ha akarsz valamit, mondd". Neten ez szerintem még hatványozottabban igaz.

Ha akarnál még többet, akkor már neked kell lépni.


#4

2019. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl én van hogy napokra, de ritkán előfordul hogy 1 hétig se nézek rá az üzenetekre, akinek valami ro..dt fontos gondja van az hívjon fel vagy küldjön SMS-t :D
2019. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!