Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a, , barátnőmmel"?

Mit tegyek a, , barátnőmmel"?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem a ,,barátnőm" de azelőtt egy kedves aranyos megértő visszahúzódó lány volt. Nyáron rossz irányba haladt 15 évesen iszik, füvezik stb... és álandóan azt hallgatom hogy mennyire berúgott, mennyire jót sze#elt. Én is 15 vagyok és engem pedig alig engednek el valahova. Próbál engem megalázni stb...

Már nem olyan a kapcsolatunk mint régen. És osztálytársam elkerülni nem birom mert egy társaságban vagyunk.Beszélgetunk én ő és pár ember:becsatlalozok a beszelgetesbe közbeszólók valamit és egyből leordit bunkozik milyen idióta vagyok.De azt nem veszi észre hogy 1 évig csak én ny@ltam a s*ggét.Meg én sose hallgatom meg... ugyanmar azért szomorú egy 15 éves mert nem állt le vele egy 20+ -os srác? És van egy 2 hetes kapcsolatom és folyton azt hallgatom hogy milyen csunya a srác még stb és hogy mióta ő van nekem azóta sz@rok a fejére. Nem egy a stílusunk nekem ez a farmer es nagypulcsi nagyon szeretem, kényelmes

Neki pedig magassarku kivágott ruha, szörmekabát, ing, szoknya stb...

Miért kell azt lenézni aki így öltizik mint én?:( miért kell lenézni azt akire figyelnek otthon és gondoskodnak róla? És nem intéznek el avval mint őt hogy gyere lányom ittvan egy 20 ezres legyél boldog



2019. nov. 10. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy irigy rád a kapcsolatod miatt, vagy a családi háttered miatt, neki ezek nincsenek meg. Szerintem ne fuss egy ilyen barátság után, ne sajnáld hogy már nem vagytok olyan jó viszonyban. Biztos találsz majd más, igazi barátokat. Mert ő nem az, ezt vedd észre, és fogadd el, lép tovább.
2019. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ő már nem a barátnőd.

Én büszke lennék, hogy nem vagyok olyan, mint ő.

Tudom, hogy fáj, amikor elveszitünk egy barátot, de hidd el, ő már nem barátnőd.

2019. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A barátnőd beállt a menők sorába, és most nagyon nagyra van magával. Ha az anyja nem is, de az élet majd ad neki egy-két pofont, és remélhetőleg visszavesz a hatalmasra növekedett egójából. Szakíts meg vele minden jellegű kapcsolatot. Nem muszáj hozzászólnod. Ha meg kötekedne nyugodtan mondd el neki miért viselkedsz úgy vele.
2019. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Keresztlányomnak volt ilyen barátnője. A lány megváltozott drogozni kezdett. Iskolába is hebe hóba járt. Tönkre teszi a saját életét. Keresztlányomnak szerencsére több esze van. Szorgalmasan tanul a drogot meg nessziről kerüli. Mar nem barátkozik a lánnyal. Tedd te is ezt.
2019. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyek a, , barátnőmmel"?

Semmit, örülj, hogy van, így legalább nem kell negatív példaképet, vagy ellenséget keresned.

Megjegyzem, én nem nevezném "barátnőmnek".

2019. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!