Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerzel értelmes barátoka...

Hogy szerzel értelmes barátokat neten?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni abból, hogy az emberek a környezetemben vagy totális idióták, vagy pedig nem keresnek. (környezet mint internetes). Ha lelki támaszt nyújtok valakinek hetekig mert verte az exe, el vagyok küldve melegebbre miután újra összejön az illetővel. Egy másikkal ha értelmesen próbálok beszélgetni, egyetlen szóval letudja az egészet. Valakire nem írok rá egy napig és be van teljesen sértődve.

Na mindegy ennyi példa gondolom elég. Szóval valami értelmes egyéneket igazán el tudnék már fogadni, lányokkal jobban kijövök. (próbáltam nem túl nyers lenni fogalmazás közben, de már teljesen kiégtem az emberektől)


-majdnem 17 éves srác



2019. nov. 10. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Te égtél ki 17 évesen?!


Akkor én mit szóljak?


A fél életemet azzal töltöttem, hogy beilleszkedjek xar helyeken és valahol végre emberi, normális EQ,IQ-jú barátokra bukkanjak, hát nem sikerült.


Szóval kezet foghatunk!


Mindenki csak érdekember és addig kell a barátságod, amíg használni tudnak vagy lelki szemetesládának vagy fejős tehénnek. Én totál kiábrándultam az emberekből.

2019. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

ha valóban ennyire zseni vagy akkor elgondolkoztál már azon, hogy átálj a sötét oldalra? A fényben semmi jó nem vár az értelmes emberekre, tehetsz egész életedben valami idióta kedvére, vagy választhatod azt hogy megb szod őket. Ha valóban intellektuálisan fejledtebb vagy a környezetednél akkkor ezt az előnyt használnod kell a saját javadra. Meg fogsz lepődni hogy mennyire könnyű átk rni őket.

Legyél a tanítványom, megtanítalak hogyan kell használni a sötét oldalt

2019. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,2 valamilyen szinten megértelek titeket. Viszont nem fogod átmenni a "sötét oldalra". Ha átmennék, akkor az értelmes részének semmi értelme nem lenne. Nem hagyom hogy bekebelezzen a mai társadalmi norma sötét bugyra.

De köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még!

2019. nov. 10. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
ne internetes barátságokat tarts fel, hanem valódiakat
2019. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
28%
Ne haragudj kérdező, de kicsit eltúlzod az egészet általánosítva, ami nem helyes. Nem minden ember ilyen. Csak mert te ilyeneket fogtál ki, nem azt jelenti, hogy akkor vagy mindenki, vagy hogy a többség ilyen. Van mindenféle ember különböző arányokban. Van sok rendes ember is, ez részben saját tapasztalat. Csak sajnos eddig nem volt szerencséd. Drukkolok!
2019. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 he84 ***** válasza:
65%
És neten keresztül is létejöhetnek jó barátságok, ez is részben saját tapasztalat, nekem van ilyen és még másoknak is. Tehát a neten is érdemes olykor, de idővel legalább néha érdemes majd vele élőben is talizni. Mert hogyha mindig csakis neten át beszéltek évekig, annak nem sok értelme van. Legalábbis egy idő után. Nem a nettől függ az, hogy ki milyen barát lehet. És olyan is van, hogy élőben nehezebb, a másiktól és az adott körülményektől is függ.
2019. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ezzel teljesen tisztába vagyok, hogy van sok kivétel, és azzal is, hogy nem elég csak ráírni minden második nap a másikra hanem tényelegsen fent kell tartani a dolgokat. Viszont a kérdés lényege, hogy ezt hogyan kell kivitelezni, illetve iylenre alkalmas embereket találni.
2019. nov. 10. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Próbálkozni kell, aztán csak akad. 1000-ből 1, de a semminél több.
2019. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Nyilván ehhez próbálkoznod kell kitartóan és türelmesen. És nem árt nyitottnak, érdeklődőnek is lenned, de azért ne vidd túlzásba, főleg eleinte ne, mert ijesztő lehet a másik fél számára. Főleg ha az a másik nem maximálisan nyitott, hanem kevésbé az, vagy egyáltalán nem. És azért kell kitartóan próbálkozni, mert soha nem tudhatod előre valakiről az elején, hanem majd hetek, de inkább hónapok múlva derül ki, hogy milyen a másik. De persze ez részben attól is függ, hogy milyen a másik és hogy milyen gyakran, mennyit beszélgettek.
2019. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!