Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme van élni?

Mi értelme van élni?

Figyelt kérdés

Minden olyan feleslegesnek tűnik, minden küzdelmünk végérvényesen a nagy semmiért van.

Ráadásul nem segít a dolgon, hogy az emberek annyira belefeledkeznek a hétköznapjaikban, a lényegtelen, felesleges dolgokba, hogy hülyének néznek ha ilyen kérdést mersz feltenni.


2019. nov. 10. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Fajfenntartás.
2019. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az kinek jó?
2019. nov. 10. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig vannak az életben olyan szakaszok amikor ezt érzem, de utánna általában valami jó dolog jön.
2019. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én életem értelme az, hogy megéljem és kielvezzem a szép pillanatokat, és hogy a szeretteim életét is szebbé, élhetőbbe tegyem.

Azt viszont nem tudom, hogy a te életed értelme mi. Jöjj rá magad,bár szerintem nem jó irányban kutakodsz, ha valami magasztos, univerzális értelmet keresel.

2019. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


De minden mulandó és felesleges. Vagy erre nem szoktál gondolni? Pont erről beszéltem, hogy az emberek többsége bele van feledkezve a mindennapjaiba és nem gondolkodik magasabb szinten.

2019. nov. 10. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 szerintem amit te keresel, az pont alacsonyabb szinten van.

Neked valami bazinagy idea kell, különben azt hiszed, hogy minden értelmetlen, pedig pont, hogy nem.

Nem vagyunk droidok, hogy valami belénk plántált parancs szerint éljünk, hanem emberek vagyunk, akik folyton változnak, és a változásban is képesek megtalalni az értelmet és szépséget.


Na mindegy, ha tényleg akarsz valami magasztosabbat akkor nézz utána a vallásoknak/szektáknak, ott szoktak ilyeneket kínálni.

2019. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért örülök, hogy nem csak én látom így a dolgokat. :D Na mindegy.
2019. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen igazad van. De addig is míg ez kiderül, sok érdekes dolog történhet.
2019. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzem. :( szerintem egyéni az élet értelme. Az enyémnek monjuk nem érzem, hogy lenne :(
2019. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könyv : 12 szabály az élethez
2019. nov. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!