Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen elviselhetetlenül...

Miért ilyen elviselhetetlenül nehéz nem szép emberként más emberek között?

Figyelt kérdés
Ez a mindennapos megalázás, lekezelés, teljesen felőröl és elvesztem a motivációt mindenhez.
2019. nov. 11. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szép szerintem, de nem érzem hogy emiatt a mindennapokban bármi inzultus érne.
2019. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jelen van egy szebb ember, akkor érzem a lekezelést másoktól.
2019. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert te ezt gondolod magadról és ezt sugárzod. Nick Vujcsics szerinted szép? Mégsem alázza meg senki, sőt imádják. Pedig te tuti jobb helyzetben vagy. Ha te elfogadnád magad senki nem tudna megalázni. Ha meg csak duci vagy akkor le kell fogyni és megszépül a világ
2019. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3


Ez nem ezen múlik.


Ezek geneikailag kódolt viselkedésformák, az állatokhoz hasonlóan.

A csúnyább embert egészségtelenebbnek tartják, rossz génűnek, ezért ki akarják iktatni, el akarják űzni, úgy ahogy néhány ezer évvel ezelőtt történt. Azért mert azóta nadrágot húztunk illetve iskolába járunk még nem változott meg az ember alaptermészete.

2019. nov. 12. 13:00
 5/13 A kérdező kommentje:

3


Nick vujcsics meg extrém példa. Valami elképzelhetetlen mennyiségű kompenzálással tudta ezt elérni.

Fizikai hátránnyal nagyon sok energiát kell abba fektetni, hogy elfogadtasd magad. Van aki bírja az extra munkát és van aki nem.

2019. nov. 12. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:

@10:24


Jaj istenem hagyjuk már ezt a Nick Vujicic-ot. Ő megtalálta a saját helyét az életben, hogy kiállhat embertömegek elé, és motiváló beszédeket tarthat. De ettől még már ember aki nem találja a saját helyét, boldogulását a világban, k*urvára nem fog a semmitmondásaival segíteni, függetlenül attól hogy hány végtagja van vagy nincs valakinek...

2019. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Jaj mindenki vele példázódik.


Pedig egy szint után már előny ha ennyire nyomorék vagy, mint ő mert jobban tudsz hatni az emberekre.

2019. nov. 12. 13:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te meg a kifogásokat keresed miért vagy egy szerencsetlen. Grat! Van egy ismerősöm. Fiú. 168 cm nagyon sovány és az arca sem szép mégis bomba női vannak. Tudod miért? Mert őt ez nem zavarja. Vele is próbaltak poénkodni a külseje miatt de nem sértődött meg rajta. Úgy meg már senkinek nem izgamas a cikizés. Nem a külsőn múlnak a dolgok hanem azon mit sugárzol. Nem tetszik a Nick Vijcsics példa? Pedig rengeteg hasonlót lehet sorolni. Pl. Holzer Fanni sem tetszik?

Van ellenoélda is én pl. Jól nézek ki. Még okos is vagyok. Mégsincs senkim mert agyon ütött az élet és amit sugárzok kifelé az senkinek nem kéne, nekem sem. Majd ha talpra állok akkor megy tovabb a szekér. Ha nem akkor meg rajtam fognak átmenni. Az élet egy ilyen játék. Rajtad múlik egy szerencsétlen akarsz e lenni vagy sem.

2019. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8


Nem hiszek a szerencsétlen szóban, max akkor ha szó szerint értelmezzük, mármint ha azt akarjun leírni, hogy valakinek nem sok szerencséje volt az életben. Ebben a formában igaz, sok szerencsétlen sorsú ember van.


Nem azért mert nem tettek semmit az életben, hanem mert semmi nem jött össze. Na erre varj gombot, és színezd ki!

2019. nov. 12. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Végezhetsz szóelemzést de te érzed magad nyomorultul mert csúnya vagy. Ami nem is biztos hogy igaz. Az nem jut az eszedbe, hogy más értekeid is lehetnek amik kompenzálják q kevésbé előnyös külsőt? Ismerek egy lanyt aki alomszép. Nem vonzódom a saját nememhez de ilyan szép hogy én is megnézem. Na ő pl csak addig szép amíg nem szólal meg. Utána valahogy elillan minden szépsége. Hidd el a problémádat magadnak okozod. Hozd ki a maximumot abból ami van és aztán építs más értékekre a külsőddel pedig baratkozz meg. Mást úgysem tehetsz max szenvedhetsz ezen eleted végeig......megéri?
2019. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!