Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt akik igy hármas...

Vannak itt akik igy hármas barátságba vannak?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm összebarátkozott egyik osztálytársunkal, nagyon. Énis joba vagyok vele, de mi baromi ritkán beszélünk.

Utobbi időbe tudtam meg, hogy hazidott, és nem is az anyjához ment át, hanem hozzá. Hanyagol, folyton vele beszélget, vele jár haza. Nagyon szarul érzem magam, mert rajta kívül nincsnek barátaim, de már őt se tudom annak nevezni... Mit tegyek?


2019. nov. 11. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, sőt, ötös barátságba is, ahol megvolt mindenkinek a párja és én lettem a felesleg.

Eddig sajnos egyik páratlan számú barátságom sem működött, de lehet bennem is van a hiba, hogy kissé határozatlan vagyok és konfliktuskerülő.

Figyelj, ők már nem a barátaid sajnos, és én inkább lennék egyedül, mint olyan emberek mellett, akik konkrétan le se szrnak.

2019. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, én is így vagyok vele. Csak ez az egész kihat a mindennapjaimra úgymond. Folyamatosan rossz kedvem van, és hát ja, magányosnak..
2019. nov. 11. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi hárman lettünk elválaszthatatlanok gimi első évében, 13-14 évesen, a két legközelebbi barátnőmmel. Egyikünk sem akarta kisajátítani egyikünket sem, nem volt féltékenység, ha esetleg csak ketten csináltunk/csináltak programot hármunk közül, mert figyeltünk rá, hogy az esetleg valamiért kihagyott fél se érezze magát elhagyagolva. Amikor mégis így volt, mindig meg tudtuk beszélni, mert sose ellenünk szólt a dolog. 18 évvel később még mindig töretlen a barátságunk.

Viszont ez így, amit leírsz, tényleg elég gáz. A hazugság is és az is, ha a legtöbb dologból kihagynak. Szerintem felesleges haragudni, de nyitnod kellene mások felé is, mert így tényleg elég magányosan fogod magad érezni.

2019. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig próbáltam nyitni, csak nem vagyok egy nagyon kommunikativ ember, csak a közeli barátaimmal, így ez nehezen megy, de fogok, mert így teljesen egyedül maradtam...
2019. nov. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!