Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszer azt mondtam neki hogy...

Egyszer azt mondtam neki hogy nem a barátom, azóta le sem szr engem?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal 3 hete össze szórakoztunk valamin. Akor en a fejéhez vágtam, hogy aki ennyit nem képes megtenni nekem az biztos hogy nem a barátom. Azóta kb le sem szar, mondtam neki hogy nem gondoltam azt komolyan... De ő azt mondta szerinte meg jobb így, nem kellenek neki olyan barátok akik zsarolják, vagy ha valamivel nézeteltérés van azonnal elfordulnak mellőle.


Mégis mi a francot kell azon megsertodni, hogy egyszer ezt mondtam neki? Amit amúgy nem gondoltam komolyan?



2019. nov. 11. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket nem mondunk, jogos amit tesz.
2019. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Megpróbáltad manipulálni, gusztustalan módon érzelmileg zsarolni és jól pofára estél, ennyi. Minden normális ember így reagált volna rá. Tanulj ebből és legközelebb egy barátodnak se mondj ilyet, mert ugyanígy fogsz járni.
2019. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, jogos ahogy viselkedik. Bebizonyítottad, hogy nem vagy a barátja, minek foglalkozzon veled ezek után?
2019. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad nem a barátod, ennyi.
2019. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos a reakciója
2019. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogos a reakciója. Legközelebb gondolkozz mielőtt ilyeneket mondasz
2019. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!