Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom azt mondta nem...

Egyik barátom azt mondta nem nézek ki magyarnak (? )

Figyelt kérdés
Ezzel arra akart célozni hogy roma származású vagyok? Egyébként egyeltalán nem látszik rajtam, sőt az családtagjaimon sem. Apai ágról van bennem roma vér. És anyukámban 1/5 arányban van. Megkérdeztem a barátom hogy ez mit takar vagy mit akar jelenteni, azt mondta olyan Francia kinézetem van. De amúgy mindig dícséri a külsőm. Az osztálytársaim is.. de tudom magamról hogy nem vagyok csúnya. De azért nem vagyok egoista. Sőt tanítási idő után még suli környékén lógtunk, cigiztünk, és egy tipik 2019 hypebeast stílusú fiú odafütyült hozzánk, két haverja volt ott még, először valami olyasmit kiabált oda hozzánk hogy "kislányok" majd mondta hogy "nem harapunk". Igen, ez zavaró volt, de valamiért a barátnőmnek ez szimpatkius volt, és láttam rajta hogy bejött neki a srác viselkedése. Rólam tudni kell, hogy magas vagyok, míg a barátnőm, akiről szó van, sokkal sokkal alacsonyabb nálam. Én megjegyeztem magamban, hogy ez mennyire idegesítő is, hogy csakúgy odakiabálnak nekünk fiúk. Btw én lány vagyok. 20-30 perc múlva kis viccesen felhozta és így fogalmazott "bevolt rád indulva mert látta hogy te magasabb vagy, így azt gondolta hogy te idősebb vagy" na igen, max 1-2 év korkülönbség lehetett köztünk és azok a fiúk közt.. Végül azt szeretném megkérdezni, higy ezzel a barátnőm mire célozhatott? Pillanatnyi bunkó hangulatában volt?
2019. nov. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Aha. Mivan? Most akkor te itt fényezni akarod magad? Nem jött össze. Cigány.
2019. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Barátod nyilván antropológiában képzett, világszerte elismert szaktekintély.
2019. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kéne tudnunk, hogy mire célzott? Mi még annyira sem ismerjük őt, mint te...
2019. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irígylem a problémáidat. Nem nézel ki magyarnak. És akkor mi van? Nem teljesen mindegy. Nem azt mondta, hogy romának nézel ki. Ez csak a te komplexusod.
2019. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Intelligensnek nem nézel ki. :)
2019. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!