Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a legjobb...

Mit csináljak, ha a legjobb barátnőm egy kétszínű dög?

Figyelt kérdés
Egyre inkább kezdtem érezni, hogy megváltozott, hogy még hogy a régi baráti társoságunkat nagyon elhanyagolja és inkább másokkal lóg. Kiderült, hogy azért mert, hogy gáznak tart minket és ha velünk van őt is gáznak tartják majd mások. Azt mondta mi vagyunk a legjobb barátai csak nem akar velünk lenni, ha más is látja. Az egyáltalán nem izgat mit gondolnak rólam mások, de az igen hogy egy ribi lett. Tisztára sokkot kaptam, mert régen annyira jó fej volt és nem akarom elveszíteni, de ez így nekem nagyon nem oké.

2019. nov. 12. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazi barátság! Tudom milyen az én "barátnőm" is az lett
2019. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg beszélni vele erről, mondd el hogy hogy látod a dolgokat.


Ha nem akar változni, akkor hanyagold.


Az emberek változnak.

2019. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embert ne nevezz legjobb baràtnak, aki gàznak tart téged/titeket.

Nemérdemli meg!

Szerint hagyjàtok, engedjétek el!

Majd rá fog jönni hogy mit veszített!

2019. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy ha beszélek vele az nem segít, mert azt mondta, hogy tudja hogy ez ribis meg köcsög, de most ő ezt akarja.
2019. nov. 12. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ő már nem az az ember, akit régen szerettél. Mindannyian változunk az életünk során, de sajnos nem mindannyiunk ugyanabba az irányba, itt is ez a helyzet.

Sajnálom, de a helyedben én elengedném és lezárnám és nem erőltetném többet ezt a kamubarátságot, amivé vált a dolog.

2019. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A csaj MOST ezt akarja. Oké.


Nincs olyan, hogy most ehhez van kedvem, szarok a fejetekre, aztán újra kebelbarátnék leszünk.


Vagy észhez tér, vagy végképp felejtsen el titeket. Nincs olyan, hogy most így, most úgy...

2019. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szembesítsd vele.
2019. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!