Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ti a barátaitok előtt...

Fiúk, ti a barátaitok előtt szoktatok böfögni/fingani?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem járok ilyen züllött társaságba.
2019. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mifelénk ezt a lányok csinálják.
2019. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi szoktunk néha fingani egymás között . Nem vagyunk annyira besavanyodottak , hogy csak otthon a wc-en merjünk .
2019. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én lány vagyok es a közeli barataimmal szoktunk egymas elott. Bocsi de aki minden fingnal kirohan a wc-re bizalmas társaság elott is, annal bajok vannak a toronyban
2021. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

18/f

2023. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

#6

Akkor te nem fiú vagy

2023. jan. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha úgy van, akkor igen. Ez függ sok mindentől, például, hogy zárt térben vagyunk-e vagy pedig szabad levegőn. De függ attól is, hogy mit ettem, mert, ha 24 órán belül például bezabáltam fél kiló mazsolát, akkor azért nem merek fingani, mert előfordulhat, hogy leve is lesz.

Lányok társaságában nem kimondottan szoktam fingani, mert arrol talán azt gondolják, hogy parasztság.


Ez amúgy nagyban függ a bizalmi kapcsolattól is. Én amondó vagyok, ha cimborák finganak egymás füle hallatára, akkor azok igaz cimborák. Ha egy új arc fingik az új csapatban, az nyilván parasztság. Van egy bizonyos szint, amit azért meg kell ütnie egy baráti vagy akár munkahelyi ismerettségnek, hogy egy elszabaduló fing ne legyen kellemetlen.


Gyerekek, a fingás nem tréfa dolog, az inkább művészet!

Erről lehetne egy egész estés könyvet is írni úgy vélem. Valószínüleg sokakat érdekelne, egy olyan címmel, mint a fingás pszichológiája vagy a fingás anatómiája vagy akár a fingás filozófiája. Fingani pedig kedves barátaim nem csak, hogy szoktak az emberek, hanem vannak helyzetek, melyekben egyenesen kötelező. Igaz, az ember élete során általában 1-szer vagy 2szer kerűl abba a helyzetbe, amikor fingani kell.

Nehéz ezt elmagyarázni, ezt érezni kell. :D

2023. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szandekosan es elkerulheto lenne akkor az eleg diszno magatartas
2023. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!