Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis miért ilyen?

Mégis miért ilyen?

Figyelt kérdés
Egy lány akivel régebben jóban voltunk teljesen megváltozott. Szócal mindig rivalizál és nem fogadja el ha jobb vagyok nála. Megpróbál a legjobb barátaim ellen fordítani. Rászáll a barátaimra és megprobálja "ellopni" őket tőlem. Pl becézgeti őket, nyalizik, ölelgeti őket. Azért h "menőzzön" előttem összejött egy nála 2 évvel fiatalabb és másfél fejjel alacsonyabb (agyilag 6 éves) kisfiúval. Azzal akar felvágni h egy k**va. Állandóan sminkel és k*vásan öltözik. Megcsinálta egyszer h felhívta a tanárt h ne felelhessek az 5 ösért. De azért odavágódik amikor megyek haza. És kérdés nélkül beül a kocsiba h vigyük haza. Már nagyon szorongok miatta. Gyomorgörccsel megyek mindenhova. És tapad ránk nem tudom miért. De azért másoknak kibeszél

2019. nov. 12. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Őőő én vagyok elrontva azzal, hogy elküldeném melegebb éghajlatra?
2019. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne nyíltan tájékoztatni arról, hogy te nem azt az embert ismerted meg a személyében anno, amivé változott és mivel ez nem túl előnyös a kettőtök kapcsolatára nézve, felejtsen el addig, amíg ilyen marad.
2019. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!