Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interpals. Net milyen?

Interpals. Net milyen?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek ott? Szeretném megtanulni az orosz nyelvet és jó lenne ha egy kicsit előrébb jutnék, ha valakivel beszélgetek. Nem regisztráltam még az oldalra de szimpatikus lett egy személy ott és segítséget kérnék tőle, hogy, hogyan tanuljam a nyelvet.

2019. nov. 12. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából jó sokan vannak az Interpalson, szóval így átlagot vonni nem lehet. Én találkoztam már remek emberekkel ott, de olyanokkal is, akik pár mondat után blokkolva lettek. Viszont mindenhol vannak normálisak, csak nem kell feladni rögtön, mert bizony sokan nem írnak vissza (főleg ha csak egy 'hi'-t írsz nekik, mondjuk az azért valamennyire érhető), vagy csak szimplán annyi bennük az életkedv, hogy inkább hanyagolnád a velük való csetelést.. :D De egy próbát megér, esetleg még a penpalworld.com is.
2019. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
En ott ismertem meg eletem szerelmet es azota rendszeresen jarunk ossze hol o jon ide magyarorszagra, hol en megyek hozza ukrajnaba
2019. nov. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi társkeresőnek használja. Sok vén trotty használ fiatal ázsiai pasikról képet, és próbál tizenévesekkel csajozni.

Nyelvtanulás szempontjából én nem találtam még normális partnert, akivel gyakorolhatnék. Mindenki csak angolul akar írogatni...vagy túl unalmas a másik fél, és egyszerűen nem tudunk semmiről se beszélni.

2019. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok fent. Hát elég színes,de vannak jó arcok,szerintem mindenképp megéri :D
2019. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 2 éve vagyok fent és azt mondom, hogy nem veszíthetsz semmit. Kipróbálod, nem tetszik, ott hagyod. Egyébként van fent egy két nagyon jó fej ember, de tényleg kitartás kell ahhoz, hogy egy igazán jó levelezőtársat kifogj magadnak. Ahogyan azt előttem írták, sok férfi társkeresőnek használja az oldalt, úgyhogy ezzel vigyázni kell

Én csak ajánlani tudom az oldalt, egy próbát mindenképpen megér

2019. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
03:26, hogy alakult a kapcsolatod?
jan. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!