Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha haragszol valakire és...

Ha haragszol valakire és ezért kerülöd őt de ennek ellenére ő keresi a társaságod és próbál jópofizni az segít vagy jobb ha békén hagy egy időre?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy dolgozza fel, engem undorral tölt el, ha ilyenkor keres és nem tartja tiszteletben azt, hogy ezt nem szeretném.
2019. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian különbözünk. Én pl könnyen megenyhülök. Ha végleg leakarom zárni valakivel akkor lehetoseget sem hagyok hogy keresni tudjon
2019. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En eltudok társalogni olyanokkal akiket utàlok gyülölök is. Akkor is a senki kategoria marad szàmomra ha köszönök neki ha nem, ha beszelek vele ha nem.
2019. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Ha haragszom és rögtön békét akarnak, meghogy minden úgy legyen ahogy azelőtt, akkor nem segít... Viszont ha már lehiggadtam akkor igenis elvárnám, hogy keressen és bizonyítson, nem szoktam elzárkózni, viszont ha semmi változás nem történik azt hamar megunom.
2019. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!