Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudjam, hogy bírnak-e?

Honnan tudjam, hogy bírnak-e?

Figyelt kérdés
Már 4. éve gimibe van 2 másik srác akikkel nagyon jóban vagyok. Suliban beszélünk régen jártunk ide-oda de van, hogy ketten mennek valahova. Mondják, hogy csak haza mennek mondjuk vagy kamuznak valamit, de félek (és gyanítom), hogy kihagynak valamiből, nem hívnak mostanában mekibe sem. Honnan tudhatnám, hogy akarnak-e még velem barátkozni vagy valóban kihagynak dolgokból és, hogy ez miért van? Nem tenném fel nekik így az egész kérdést, de mégis jóban lennék velük. Bírnak engem vagy le próbálnak rázni? Mit tegyek?

2019. nov. 14. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Akit érdekelsz, az keresi a társaságod. Ha maguktól nem hívnak, nem keresnek, akkor nem érdekled őket.
2019. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem például egyik haverom mondani szokta hogy hova megy hétvégén. Aztán a tudtára adtam hogy ez ordenáré nagy bunkóság, hogy elmondja hova megy de nem hív sose. Azóta legalább nem kell hallgatnom a hülyeségét.
2019. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!