Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a legjobb baratnőmnek?

Figyelt kérdés

Ő egy végtelenül szerethető ember, viszont egy hibája van... nagyon önbizalomhiányos. Akárhányszor sétálunk az utcán megjegyzi hogy engem már megint megnézett ez a fiú vagy az esetleg hogy nekem már megint irt egy fiú stb stb..

Viszont ő olyan típusú lány, hogy nem nagyon jár sehova nem az a tipikus tömeg lány így igazából ismertségi kört sem tud szerezni magának ahonnan esetleg felfigyelne rá egy fiú.

Barátja nem volt meg fiúkkal sem nagyon beszélt még

Folyamatosan azt mondja ő mennyire csúnya hogy neki sosem lesz senkije és ehhez hasonló “szép dolgok”.

És látom rajta hogy nem azért mondja, hogy én azt mondjam rá hogy szép..

Hogyan tudnék segiteni legelőször abban, hogy legalább elfogadja magát és másképp lássa a dolgokat?

Nem várhatja el hogy úgy szeressék hogy ő gyűlöli magát.

És nagyon szeretném hogy jó legyen neki..

Először is elfogadja magát aztán pedig idővel boldog kapcsolata legyen.

( Normális, hasznos válaszokat szeretnék, bántás nélkül.)

Köszönöm

17/L


2019. nov. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is neked gratulálok. Nagyon összeszedetten írtál, és megfejtetted a problémát 17 évesen érett gondolkodásra vall!

Igen, ott kezdődik, hogy magát fogadja el, amiben nehezen tudsz segíteni. Amikor azt mondja, hogy mennyire csúnya, megkérdezed, hogy miért, és min szeretne változtatni. Ha nem látja reálisan, lebeszéled; egy új frizura, vagy némi fogyás, sport, új ruhák, amiben támogathatod.

2019. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!😊

Fő problémája, tudom hogy az arcával van, ami igazából olyan dolog amiről senki sem tehet hogy milyen.

Próbáltam már, azt is hogy üljünk le és mondja el mit lát ha tükörbe néz, 1negatív-1pozitiv dolgot de csak azt mondja hogy minden rossz és csúnya benne😪

Már az is reményt adna ha legalább 1 pozitív dolgot találna magában

Kezdetnek nem lenne rossz🤷🏻‍♀️

Minden nap elmondom neki hogy szép, és fontos nekem, de csak az a válasz rá, hogy egy fiútól jobban esne..

2019. nov. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!