Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, van két gyerekem. Párommal albérletben lakunk átlag keresettel,kulturált kinézettel. Tök normálisnak mondom magam, nem csak a gyerekekről tudok beszélni, ellehet velem beszélgetni minden másról is. Akkor kérdezem mi velem a probléma, hogy egyetlen anyukát sem érdekli a társaságom? De tényleg.. Ez nagyon zavar, hogy még nem is ilyen "meg játszom hogy jó fej vagy" ember vagyok. Velem. Még sem akar beszélgetni, ismerkedni senki. A régi ismerőseim közül talán csak egy kettőnek van gyereke, és külföldön élnek. Így én magam vagyok, csak anyuval szoktam néha beszélni.. Tiszta rossz.. Min kéne változtatnom, hogy velem is beszéljenek az anyukák?

2019. nov. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne, ha nem anyukákkal barátkoznál? Hidd el, velük csak nyűg a barátkozás, ezt tapasztalatból mondom.
2019. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A többi anyuka nem baratkozni van a jatszon. Van eleg bajuk
2019. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az is lehet, hogy túl fiatalnak gondolnak. 35 éves anyuka ismerősöm pl nem szívesen barátkozik már egy ennyivel fiatalabb emberrel, mert az a tapasztalata, hogy nagyon nincs közös témájuk a gyerekeken kívül.
2019. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Talán túlságosan jól nézel ki hozzájuk képest. Ez sok anyukában ellenérzést szül, mert (szerintük) ki ér rá magával ennyit foglalkozni?
2019. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha nem anyukákkal akkor hogy? Meg hol? Láttam már huszon éves anyukákat a játszón, de ahogy előttem is írjak meg van nekik a maguk baja és nem tudom,hogy kéne oda menni.. Kinézetre átlagosnak tartom magam.
2019. nov. 15. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nincs baj veled.

Korodbeli anyukákkal kell megpróbálnod beszélgetni.

Facebookon sok olyan bejegyzést posztot látok ahol anyukák megosszák a tapasztalatikat esetleg ilyen helyeken nézz szét.

2019. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!