Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "kell" megölelni egy...

Hogyan "kell" megölelni egy ellenkező nemű barátot?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom, akivel néha öleléssel üdvözöljük egymást. Ő egy nagyon közvetlen lány, és szeret ölelkezni. Ezzel szemben én távolságtartóbb vagyok, furcsa érzés számomra megölelni bárkit, és nehézséget is okoz.

Hogyan öleljem meg ezt a lány barátomat? Hogyan illik? Hová tegyem a kezem? Mennyire érjen össze a testünk? Az is fontos, hogy egy külső szemlélőnek se tűnjön baráti ölelésnél többnek a dolog és a lány se gondoljon bele többet.



2019. nov. 16. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
En is ilyen mindenre ragorcsolos, tulgondolos vagyok, de hulyeseg. Oleld ugy, ahogy tudod es jol esik.:D
2019. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Így van, úgy öleld meg, ahogy neked jó, nyilván egy bizonyos intimszférán belül ne menj, és ne smárold le, ennyi.
2019. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Deréktól lejjebb se tedd a kezed ennyi a lényeg. Elméletileg minél lejjebb teszed a kezed, annál intimebb lesz, tehát hát közepétől lejjebb ne menj. Lényegében váll körül. Fontos még az idő, ami néhány másodperc legyen. Talán 2-3 tűnik reálisnak átlagosan (sose számoltam, valahogy érzi az ember). De most ez változó, lehet akár gyorsabb ölelés is, vagy netán lassabb, függ a körülményektől. Ami erősséget illeti az minimális, semmiképp se szorítsd magadhoz, csak minimálisan, finoman. Lényegêben csak a felső test érintkezik. Ha úgy érzed: vállát, hátát kicsit simogathatod, csak ne erotikusan :D ( inkább ilyen kicsi, gyorsabb mozdulatféleség). Nagyjából ezek az emberbe vannak kódolva, nehéz így konkrétan leírni. Ahogy eddig természetesen csináltad, annak nem kéne túlságosan rossznak lenni, vagy érzelem kifejezőbbnek, mint amit érzel iránta. Ha titkolod itt lebukhatsz :p Mivel távolságtartó vagy így szerencsédre nem valószínű, hogy olyat csináltál, amit nem kellett volna. Az a baj, hogy pontosan meg kell találni az egyensúlyt. Ne érezze azt se, hogy leszarod, de egy baráti ölelkezés se menjen át másba. Kevésbé ismert személynél ez távolságtartóbb, réginél pedig kissé közelebbi. Talán a legjobban akkor tanulhatsz, ha kimondottan megfigyelsz másokat. Több embert lehetőleg.
2019. nov. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A csípőt és a derekat kell távoltartani baráti ölelésnél. Valahol olvastam, hogy ha szexuálisan bejössz valakinek és átöleled, nem tolja el töled a csipőjét/derekát. (ugye nemi szervek tájéka)
2019. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!