Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom valakiről, hogy...

Honnan tudom valakiről, hogy igaz barát-e és nemcsak érdekember?

Figyelt kérdés
Ha többet keresem én, mint ő engem? Hogyan ismerhetek ki valakit igazán?
2019. nov. 18. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Írjak privatot? Nekem idén 3 ember is kilepett az életemből. Egyik egy nagyon jó barátom volt.
2019. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ide nem írnád meg a történetet?
2019. nov. 18. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha bajban segit pl

Vagy örömödben nem irigy lesz hanem veled örül

Stb

De hogy abbol hogy ki kit hanyszor keres??ez most komoly??

2019. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz barát, ha Csabának hìvják.
2019. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De 90%-ban én keresem.
2019. nov. 18. 20:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmiben sem segített még, de nem is szeretek kérni senkitől semmit. Csak elvileg egy barát magától ajánlaná fel a segítséget.
2019. nov. 18. 20:28
 7/11 he84 ***** válasza:
Akkor vagy gyakran elfoglalt, vagy nem tud miben segíteni, ő így látja ezt, vagy tényleg nem igai barát. Attól is függ mióta vagytok barátok. Ugyanis van hogy hosszabb időn át érdemes kitapasztalni.
2019. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Minden embert érdekek mozgatnak. Ha valaki önzetlennek mutatkozik, akkor az okoz neki örömet, hogy másnak segítsen, tehát ilyen értelemben saját érdekei szerint jár el. Te meg ne sajnálj adni a másiknak, még akkor is, ha nem kapsz viszonzást, ettől nem leszel kevesebb.
2019. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Probald ki, hogy megkerdezed, hogy nem aludhatnal-e naluk, mert pl osszevesztel valakivel/kidobtak szulok stb


Olyan helyzet, amikor egy igazi barat kerdes nelkul segit.


Pl nekem elofordult, hogy 4 ejszakara kellett volna szallas, amig be tudtam volna koltozni a kovetkezo lakasba. Nekik ott volt a kanape, stb lett volna hely. Ehelyett a szemembe hazudott, hogy mar a pasijanak a tesoja jon. Aki mint kiderult facebookrol 2 hettel elobb jott es el is ment mielott nekem kellett volna.


Aztan ez a nagyon jo barat elengedte a fule mellett, hogy legalabb 2 borondot ott hagyhatnek-e nala. "elfelejtett" valaszolni, annak ellenere, hogy elotte annyiszor hallottam tole, hogy en vagyok a legjobb baratja stb.


Szoval vmi ilyesmivel eleg jol le lehet tesztelni, hogy ki a barat. Persze, nem jatszmazas, csak ugy, hogy tenyleg segitsegre van szukseged.

2019. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igaz barátot csak válsághelyzetek alkalmával lehet felismerni, - a többi csak máz!
2019. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!