Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha valaki ilyent...

Normális ha valaki ilyent mond egy jó haverjának?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó haverommal vagy inkább barátommal valamin össze szórakoztunk. Akkor én azt mondtam neki hogy talán már nem olyan a barátságunk mint régen volt.

Erre ő meg azt mondta hogy "na látod, ami nem megy azt el kell engedni a g€cibe, nem kell ezt a dolgot erőltetni". Ezzel ő most akkor arra célzott hogy annyi a barátságunknak, vagy mégis mire?



2019. nov. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra célzott, hogy a barátságotok már nem olyan, mint régen és ő nem is nagyon szeretne tenni azért, hogy olyan legyen, inkább meg akarja szakítani a barátságot veled.
2019. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Végül is igaza van, nem? Legalább nem kétszínűen épít le, hanem a szemedbe mondja az igazságot.
2019. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű. Ha neki ennyit ér a barátságotok, hogy egy veszekedés miatt eldobja, akkor hagyjad, jobb is lesz így.
2019. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
81%
Szerintem ez semmit nem jelent, ha ettől még beszéltek. :D
2019. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tény, hogy én csesztem el a dolgot de nagyon, de akkor is... Azt is mondta hogy barátok jönnek meg mennek is, szóval ő nem fogja az ereit vagdosni ez miatt...
2019. nov. 20. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vétettél ellene, de vannak dolgok, amiket az ember nem bocsát meg, ha komoly dolog volt, akkor nem igazán értem min csodálkozol.
2019. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!