Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elromolhat ez miatt a...

Nagyon elromolhat ez miatt a barátságunk?

Figyelt kérdés

Szóval két fiúról van szó. Megosztotta velem hogy tetszik neki egy csaj, aki az osztálytársa, és milyen jóba vannak, aztán meg is próbált vele osszejonni de a lány csak barát akart maradni, végül ugyanúgy maradt minden köztük, tehát barátok.

Én megkerdeztem a barátom egyik osztálytársát hogy tud - e valamit a kettejük kapcsolatáról. A barátom kihangsulyozta hogy senkinek ne említsem stb. Annyit kérdeztem, hogy a lány mit érez a barátom iránt stb, mert nekem már rossz nézni ahogy a haverom szabályosan rosszul van attól szinte hogy mennyire szerelmes ebbe a csajba ő meg csak egy ilyen legjobb barátkent tekint rá.

Ez visszajutott a barátomhoz hogy én megkerdeztem valakit az ő kettejük kapcsolatárol.

Most nagyon haragszik rám. Ami jogos, mert meg kérte hogy ne mondjam el. Próbáltam minden apró részlet nélkül elmondani, és csak azzal a céllal hogy kideritsem, vajon a csaj miért 'játszik' így vele?

Mitévők lennétek ilyen szituban?


2019. nov. 21. 07:38
 1/1 Kyflie válasza:
Ha barátodnak is van annyi esze, hogy egy csaj miatt nem teszi tönkre a barátságát, akkor barátok maradtok. De egyébként látom iskolás vagy. Nyugi, pár év múlva valószínűleg nem fog számítani ez az egész, és lehet hogy a mostani barátoddal se fogtok beszélni, se a csajjal, szóval annyira nem érdekes.
2019. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!