Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozás/ismerkedés online?

Barátkozás/ismerkedés online?

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek interneten keresztül lehetséges ismerkedni? Eddigi tapasztalataim alapján nem igazán, a többség egy idő után eltűnik vagy éppen csak 1-2 szóval válaszol. Nektek volt már olyan, hogy hosszabb távú ismertség alakult ki? Akár találkozó?


Ha igen, milyen oldalt ajánlotok?


Egy lány



2019. nov. 22. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem két legjobb baratom is innen esett be az eletembe.:D
2019. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer sikerült (itt), de akkor is csak azért, mert rövid időn belül tudtunk személyesen is találkozni. Normális ismerkedős oldalról nem tudok, csak buta chat oldalakkal találkoztam eddig, amiket egyesek ismerkedős oldalnak neveztek.
2019. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Volt barátnőmet itt ismertem meg :) 2 barátomat úgyszintén :D Csak ügyesen kell csinálni, mert a rendszer allergiás a "sziasztok valaki ismerkedni?" jellegű kérdésekre.

Régebben ilyen anonim chat oldalak jók voltak, anotalkon is ismertem meg jó embereket, de sajnos azt is ellepték az unatkozó kisgyerekek és az éretlen fiatalok.

2019. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hány éves vagy, de én szívesen beszélgetek veled. Nekem sem volt sose sok barátom, világ életemben zárkózott, különc voltam.
2019. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehetséges, de sok kitartás és még több írás kell hozzá, ami nekem sosem ment. Rengeteg online beszélgetést és talán három embert tudok megemlíteni, akivel találkoztam. Ebből egy lett hosszabb, évekig tartó ismertség és kellett hozzá a találkozás, majd pedig a találkozások hiánya miatt lett vége, részemről. Itt ismertem meg, pár napon belül találkoztunk. Sosem hiszik el, de velem nem a neten kell beszélgetni, hanem találkozni. Rengetegen viszont csak beszélgetni akartak, persze majd találkozhatunk is, de előtte ismerjük meg egymást. Szemtől szemben fél óra alatt kiderül ami a neten hetek alatt sem. Ismerem magam, nem is kezdek bele hosszabb beszélgetésekbe, nem tudok maradandót alkotni, ami miatt valaki találkozni szeretne velem.

Amíg a neten mindenki megteheti, hogy a beszélgetés közepén érthetetlen okból és válaszok nélkül otthagyja a másikat, addig rengetegen meg is teszik. Számtalanszor tettem kivételt és számtalanszor csalódnom kellett. F

2019. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Éveken át tartó levelezéstől a találkozókig, sok ismerőst szereztem már itt.

F

2019. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!