Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitt lehet tenni ilyenkor?

Mitt lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sztory Lényege . Én vgyok 32/F a L/29 és 7 honapal ezelöt belementünk egy baratságba , ami végül baratság extrákal végzödöt , eleinte jol ment, volt érzelem együt programoztunk , mentünk mentünk. Ez a L mást szeret de az a F öt nem szereti , mind a hárman tudtuk , és a srác zöld utat adot örült volna h mi ösze jövünk, ugyis tünt de a Lány egy éve szenved egy lehetelen szerelemért. Sztory ott lett vége , hogy oktoberben tilkolodzot és hazudodt , nekem ez rosszúl eset és össze balhéztunk amiböl kiderült, hogy egy másik lelkitársal van akivel alszik és szeretkezik is mint velem , de nem ez volt a gond hanem , hogy hazudodt . Most haragban vagyunk , én elvileg hátba támadtam avval , hogy azt kivántam volna szülinapomon meg mondtam a srácnak, hogy tiltsa le de ez a srác már letiltotta akkor én segitetem feloldani és régota le akkarja tiltani a lányt de nem tete és ezt tudja a lány is vagyis nem támadtam hátba!! Probáltam az igazamért harcolni de csak jobban elfajult , és már a kiengesztelö ajándékaimat is költésnek tekint mint hogy annak hogy a baratságot megmentesem . Nem tudom mitt tehetnék, nem beszélünk, nem talizunk és hiányzik Ti mitt tenéte?? egyedül érzem magam, mindenki nekem adot igazatt, jo ember vagyok sokat segitetem neki és lelkiztünk , most meg örökre egy hülyeség miatt nem érdekli mi van . Van valami megoldás ?

2019. nov. 23. 09:42
 1/1 geza tozser válasza:

VAN!

A dolog egyszerű, téged megcsalt és hazudott..tehát teljesen megbizhatatlan, plussz van még egy másik srác is a hát térben.

MIRE VÁRSZ?

Gondolod hogy meg fog változni?

Nem.

Amilyen MOST olyan is marad...linknek.

Az ajándékaiddal is mit érsz el, az mind hiába való és kidobott pénz.

Elveszi és folytatja a viszonyát mással.

Az ilyen nőtől meg kell szabadulni és távol maradni.

2019. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!