Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet olyan lányokkal...

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni aki komoly párkapcsolatot szeretne? Vagy egyáltalán létezik még barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"létezik még barátságból szerelem?"


Persze, de felnőttként már nem számítanék erre nagyon. Utoljára gimnáziumban találkoztam vele, de már egyetemen sem.


Inkább aktívan nyiss a másik nem felé és próbálj meg ismerkedni, ne arra várj hogy majd jön valaki aki a legjobb barátod lesz és majd egy váratlan este megcsókolod és happy ever after...


"Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni aki komoly párkapcsolatot szeretne?"


Bárhol ... a lányok többsége komoly kapcsolatot akar.


Mostani barátnőmet akivel 5 hónapja együtt vagyunk Tinderen ismertem meg. Minden barátnője komoly kapcsolatot keres és kicsit irigylik hogy ő megtalálta magának ezt.


Szóval ha nem találod meg a komoly kapcsolatot nem a külvilágban van a baj, hanem valószínűleg te csinálsz valamit rosszul.

2019. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze létezik még barátságból szerelem is,de ez helyzet függő természetesen. Nem minden fiú lány barátsagból lesz szerelem, de az egyik fél legtöbbször elkezd érezni többet a másik iránt.

Olyan lányokkal, akik komoly kapcsolatot keresnek sok helyen tudsz ismerkedni akár iskolában is és bárhol igazából még az interneten is.

Én is olyan típus vagyok, aki komoly kapcsolatot szeretne.

17L

2019. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utobbi válaszolóval megegyezik a véleményem, igaza van.

Sokan vannak/vagyunk s ez a szazalek jóval magasabb mint azon nőké akik csk szexkapcsolatot akarnak.

2019. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint komoly kapcsolatra vágyom.


Természetesen létezik barátságból szerelem, de nem minden esetben.

2019. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Létezik itt vagyok
2019. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tindert már rengetegszer hallatom Nekem egy kicsit felületes platform. De ki tudja még lelehet kipróbálom-

Számtalan lány nő keresi az igaz szerelmet

Szerintem barátságból nagyobb valószínűséggel lesz szerelem mint ezt fordított sorrendbe alakítani

Lehet hogy csak én látom így :-)

2019. nov. 24. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!