Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm átvert és...

A legjobb barátnőm átvert és hazudott nekem akit a testvéremként szerettem. Szerinted hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Már sok éve nagyon jóban vagyunk, úgy jártunk össze mint egy család, együtt mentünk még nyaralni is stb. Sosem vesztünk össze az évek alatt. Ő elég rosszul áll anyagilag így mi a férjemmel sokat segítettünk neki, ezért cserébe sose vártam semmit tényleg szívből adtunk mindent. A hetem is arról szólt hogy mivel mi újitjuk fel a házat neki is nézegettem apróságokat mivel tehetném szebbé a kis életterét.

Úgy volt ma találkozunk családostól és mindannyian együtt elmegyünk valamerre. Ezt tegnap lemondta hogy ő is és a gyerek is le betegedett rosszul vannak. Jobbulást kívántam, aggódtam is ma meg is kérdeztem hogy van előadta hogy eszi a gyógyszereket. Erre azt látom facen hogy este az idióta exe lakásavatóján bulizik.. Nagyon nagyot csalódtam benne, tűzbe tettem volna mindig is érte a kezem... Szerinted mit tegyek?


2019. nov. 24. 01:43
 1/3 Argloss ***** válasza:

Nyilván tudja, hogy mi a véleményed az előző párjáról.

Tudja azt is, hogy miért az a véleményed ami.

Előfordul, hogy a szexuális vágy erősebb a logikus gondolatoknál.


Felnőtt ember, azt csinál amit akar. Amit tisztáznotok kell, hogy mi az oka a hazugságnak.

Esetleg úgy érezheti, hogy felnőtt létére el kell számolnia neked mindennel, amit így próbált megkerülni? Lehetséges, hogy a barátság inkább átment szülő-gyerek kapcsolatba, szóval inkább hazudott mintsem ellent mondjon neked? Szimplán csak annyira hiánya volt, hogy bármit megtett volna érte? Végig csak kihasznált és most lebukott?

Döntsd el, hogy mennyire fontos neked a kettőtök barátsága, aztán indulj el abba az irányba amelyiktől úgy érzed, hogy boldog kimenetele lesz számodra ennek a dolognak.

2019. nov. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből azt hittem lenyúlta férjed vagy valami... Ez azért nem olyan durva bűn, beszéljétek meg.
2019. nov. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2

Lehet hogy az is megvolt, csak azt a kérdező még nem látta a facén.

2019. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!