Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, miért van az olyan...

Lányok, miért van az olyan szívesen barátkoztok meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mert együtt nézhetik hogy kinek mekkora. 😀
2019. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Fura és újszerű egy olyan férfi társasága, akinek nincsenek hátsó szándékai.
2019. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Van egy meleg fiú haverom, de vele már az előtt is jóban voltam, hogy megtudtam, hogy meleg.

Az ok pedig, hogy kicsit nagyobb belátást engednek a férfi oldalba, és valóban nincsenek hátsó szándékaik, bár ez a mi baráti társaságunkban amúgy is ritka.

18/L

2019. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Személy szerint nem barátkozom szívesebben meleg fiúkkal, mint másokkal, mivel úgy gondolom, nem az az ember fő személyiségjegye, hogy kihez vonzódik. Attól, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, ráadásul még fiú is, a szememben nem lesz több ezért a szomszéd Pistánál, aki hetero, vagy éppen a Julcsánál a Dózsa György utcából, aki biszex. :D Ha megtaláljuk egymással a közös hangot, szívesen barátkozom én akár a marslakókkal is, viszont ha nem értjük meg egymást, felőlem ő lehet a világ legtökéletesebb meleg palija, akkor sem fogok kérni a társaságából. Példának okáért ismerek egy nálam egy évvel idősebb srácot, aki biszex, de csupán egyetlenegy témáról lehet vele "beszélgetni": a fiúkról, férfiakról. Persze, néha szívesen meghallgatom, miket mesél, de azért egy barátság nem hiszem, hogy abból állna, hogy megbeszéljük, melyik fiúnak jobb a segge. :D De vannak még barátaim, haverjaim, akik így vagy úgy, de az LGBTQIA+ közösséghez tartoznak, fiúk-lányok vegyesen, viszont velük sem a szexuális orientációjuk miatt kezdtem el barátkozni, hanem "út közben" derült ki róluk, hogy leszbikusok/melegek/biszexek/aszexek (aminek pedig külön örülök, hogy bíztak/bíznak bennem annyira, hogy megosztották velem eme "titkukat").

Bár sajnos nekem is van olyan ismerősöm, aki csak azért barátkozik meleg fiúkkal, merthogy "jajdecukikmindjártelélvezek" attitűddel rendelkező, éretlen kamaszlány még, közben pedig a többi LGBTQIA+ közösséghez tartozó embert nyíltan elítéi, de erre nem tudok mást mondani, csak annyit, hogy egyszer kinövi ezt az idétlen viselkedést valószínűleg. :)

2019. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pekkas válasza:
nincs hatso szandeka velem szemben (pl. kettyintes, stb.).
2019. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szívesen barátkozom lányokkal. ÉRdekes, valahogy lelkileg jobban egymsára tudunk hangolódni, úgy mindenben. De szexuális vonzalom semmilyen szinten nincs. :) szóval igaz barátságokat lehet kialakítani lányokkal.


29/mF

2019. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem fog kiderülni x idő után, hogy ja ő csak azért barátkozott velem, meg azért volt rendes, mert dugásban reménykedett... 🤷🏻‍♀️
2019. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!