Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm anyukája nagyon...

Barátnőm anyukája nagyon beteg. Sajnos úgy néz ki, meg fog halni. Hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
Sosem voltam jó vigasztalásból. Nem tudom hogyan viselkedjek, mit mondjak .. tehetetlenséget érzek.
2019. nov. 25. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzel, más is így van vele, nem kell vigasztalás, viselkedj a megszokott módon.
2019. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy érzem hogy kellene vmit tennem. De mit? Nem tudok semmit. Attól félek hogy vmit mondok amit nem kellene.
2019. nov. 25. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
" Nagyon szomorú vagyok és őszintén együttérzek veled! Ha bármiben tudok segíteni, tudd, hogy rám számíthatsz!"
2019. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy ne változtass semmin, egyszerűen hallgasd meg, ha beszélni akar róla, ha kerüli a témát, akkor fogadd el. Nyilván az jól esik, ha érdeklődsz, hogy hogy van, és mondd meg, hogy szívesen segítesz, szóljon, ha szüksége van rá.
2019. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. nov. 25. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak legyél mellette. Ha kell, öleld meg. Sokszor a jelenléted többet ér, mintha mondanál valamit.


Ha megtörténik az elkerülhetetlen, hagyd, hogy kisírja magát és kérdezd meg, miben tudsz segíteni, mit szeretne.

Anno a férjem vitt el mindenhova, mert kifejezetten egy virágot akartam a koszorúra és sehol sem kaptam. Nem kezdett el rábeszélni másra, hanem elvitt egyik virágárustól a másikig, amíg nem találtam.

Visszagondolva butaság, de akkor nagyon jól esett.


Figyelj rá, hogy egyen és igyon.

2019. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó csaj, s esetleg ölelni kell, szólj, megyek, segítek :)
2019. dec. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!