Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek el lehet rontani...

Szerintetek el lehet rontani egy netes barátságot ha nem találkoztok x időn belül?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi az az idő és milyen negatív következménye lehet?
2019. nov. 30. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy elrontod, hanem egyszerűen elhal. Legalábbis nálam ez történt azokkal akikkel nem tudtam élőben találkozni. Egy idő után már kíváncsi leszel az illetőre, és nem minden témát lehet írásban/skypeon jól kivesézni. Nekem pl. rengeteg külföldi chat/levelező partnerem is volt, azok sem maradtak fenn 1 évnél tovább...


Talán akkor marad meg tovább egy ilyen kapcsolat, ha nincs gyakori csevegés, hogy legyen mindig vmit írni/mondani a másiknak.


Negatív következménye nekem csak annyi volt, hogy sajnáltam, hogy véget értek ezek a kapcsolatok, és hogy nem tudtunk találkozni, főleg a külföldiekkel. Max akkor származhat nagyobb sérelem, ha visszaélnek a rólad szerzett információkkal, vagy ha beleszeretsz az illetőbe és sóvárogsz iránta.


De mindez függ az emberektől, hogy milyen személyiségűek, mi szokott a téma lenni stb... Én maga egy olyan beállítottságú ember vagyok, aki az élő kommunikációt preferálja hosszútávon, tehát pl. velem senki sem fog életre szóló netes barátságot köttetni, akármennyire jól is kijövünk. Legalább 1 találkozó kelle az elején, utána meg ahogy a lehetőségek engedik.

2019. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Beleszeretsz az illetőbe" akivel még nem is találkoztál. Ez óriási 🤣 az komoly, merész emberek vannak. :D


Amúgy értelek, köszi a válaszod.

2019. nov. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!