Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van az Anotalkhoz hasonló...

Van az Anotalkhoz hasonló beszélgetős, ismerkedős oldal?

Figyelt kérdés
Az Anotakkal az a baj, hogy nehezen talál partnert, majdnem mindenki agyhalott, egy szavakban válaszolnak sablon szövegeket aztán váratlanul eltünnek és kezdődik minden előröl. Ki hol és hogyan keres beszélgetős partnert interneten?
2019. dec. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen oldalon benne van a pakliban. Ismerkedni itt is lehet, illetve a Google kidobja az összes létező oldalt...
2019. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen oldalakat pont kerülni kéne.Szerintem még csak hasonlót de keress!Ha jót akarsz magadnak.Én itt ismertem meg több embert.Azokból 3 van, akiről elmondhatom,hogy a világ legjobb emberei és mindennél és mindenkinél jobban szeretem őket.Az egyik a legjobb barátom és egyben a szerelmem lett.Te is találhatsz esetleg itt valakit.Esetleg egy olyan topicban írhatsz,vagy válaszolhatsz,ami érdekel és így akár el is kezdődhet egy beszélgetés.Csak ne görcsösen akarj ismerkedni,mert akkor nem biztos,hogy menni fog.Kitartást.Azknban óva intelek itt néhány felhasználótól.Mindig hallgass a megérzéseire.Hidd el,azok sosem csapnak be!Ez a jó tanácsom.
2019. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chat.hu nem megy már?
2019. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!