Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthet ez? (többi lent)

Mit jelenthet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy fiú oszt.társam aki állandóan beszólogat,csesztet,ill.megpróbál kigáncsolni.(sikerül is neki:D)a haverjai(vagyis a többi oszt.társam)egyre többet csesztetnek azzal,hogy hogyan fogunk összeházasodni(?)hány gyerekünk lesz stb.Bevallása szerint a legnagyobb ellensége(?)én vagyok.(amit azért tartok furcsának,mert órák alatt is,és így egyébként is engem bámulXd)pár üggyel kapcsolatban már írtunk a szüleinek is,persze nem hitték el.a legutóbbi incidens óta nem piszkál,sőt,kedves hozzám.Próbál beszélgetni,viszont ha valamit elrontok,ugyancsak elkezd röhögni(én is)ez viszont annyira nem is zavar.Megkérdeztem az egyik fiút az osztályból hogy mit jelent ha egy fiú folyamatosan piszkál,mire ő csak kuncogott.

Bocs ha hosszú lett😅

De mindenképp kérlek írjátok le hogy ez mit jelent😅

És előre is köszönöm 🖤



2019. dec. 7. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Also tagozatba ez a tetszes kinyilvanitasanak a jele. Az eretlen him elso probalkozasa a parzasra. Felsoben mar arra enged kovetkeztetni ez a viselkedes, hogy a him valamilyen merteku fogyatekossaggal kuzd ami gatolja a szellemi kepessegek megfelelo fejlodeset. Kozepiskolaban meg egyertelmu jele, hogy az adott egyen egy kisegito iskolaba jar
2019. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#2-es felső tagozat😄
2019. dec. 8. 04:49
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-es😅ezen jót nevettem így hajnali fél ötkör😂😂
2019. dec. 8. 04:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Dee nekem most itt nem a humoros válaszokra van szükségem😅szóval normálisak írjanak 🌚
2019. dec. 8. 04:58
 5/9 A kérdező kommentje:
+minden második mondata rólam szól🙃
2019. dec. 8. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Valami baja van veled az biztos. Tekintve hogy ellenségének tart.

Nem tudok poenos lenni.

Nekem a baràtom lakotarsa volt hasonlo(srac).

Folyamatosan csesztetett utàlt de azert ki akart velem kezdeni, nyilvanos helyeken is alàzott, de aljasan nem kicsit, en poenra vettem, mindig làgyitottam a helyzeten, en arra fogtam, biztos az a baja, mert nem kap meg, de aztàn a baratom szakitott velem, ezert bosszubol nyitottam a srac felé, volt is vmi petting es ugyanugy utàlt tovàbbra is.

Alapvetöen van tehàt problemaja. Szimplàn csak unszimpàtia is lehet de ha ellensegnek tart akkor annak konkrét oka is lehet.

Ami ezer millio dolog lehet. Pl az is hogy ugy erzi te azert èrvènyesülsz jobban mert mint nö szebb vagy szocializaltabb vagy, ö pedig lehet jobb eredmènyekre mégis alacsonyabb megitelest kap. Ismetlem ez egy tipp csak az ezer masik lehetséges tipböl. De az ellensèg szot arra aggasztjuk altalaban aki igy vagy ugy de hàtràltat.

2019. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokat faggatozasra biztos nem adja ki.
2019. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a választ!hát nem tudom,ő hozzánk másodikban jött,én első óta itt vagyok a suliba,soha egy szót nem szóltam hozzá amíg nem kezdett el csesztetni.Aztán persze megvédték magam.De ÁLLANDÓAN arról beszél hogy hogyan fogunk összeházasodni.Nemtudom,hogy mivel értem el nála az "ellenség"kifejezést.Engem is állandóan megalázó nyilvánosan.köszi a segítséget!
2019. dec. 23. 18:29
 9/9 A kérdező kommentje:
*megaláz auto correckt
2019. dec. 23. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!