Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mièrt nem akar velem találkozn...

Mièrt nem akar velem találkozni az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

Màr 7 hónapja nem làttam pedig kb egy óra hosszàra lakik tőlem busszal. Szóval nem az van ,hogy a vilàg végén lakik. Instàn làtom minden héten màs baràtnőjével talàlkozik és ez nekem rosszul esik mert ràm sosincs ideje. Facebook-on szoktunk beszélgetni én szoktam ìrni,hogy találkozzunk de mindig lemondja valami ürüggyel. Nem értem miért ilyen velem mert régebben nem viselkedett îgy. De az évben nagyon megvàltozott. Okj-ről ismerjük egymàst màr 5 ève. Szeretnék vele jóban lenni mint régen de ő nem akarja.


28/N


2019. dec. 8. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem engedd el, vannak ilyen emberek.

Én addig kellettem valakinek, míg segítettem nekik házat venni, tolmácsoltam nekik, utána leraktak, merthogy "Nagyon kiesel" (5 perc autóval, meg gyalog is beleférek, és a két utcával arrébb lakó párhoz simán jártak...ők voltak az újak .

Ja, meg a varos masik végére is. Csaj addig kellettem, míg kellett a segítségem.

2019. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:(

Sajnos akivel mi szeretnénk, nem lehetünk jóban, akik meg velünk akarnak jóban lenni, azokkal mi nem akarunk.


Konkrétan nálam is van 3 ember, akiktől a falra tudok mászni, annyira idegesítenek, és keresik a társaságom. Szegények, pedig az lenne a legjobb, ha elmondanám nekik. Nem velük van a baj, valószínű, csak teljesen más közeg, értékrend, érdeklődés, nevelés, stb.


Illetve van, akit én idegesítek, ezt tudom jól. Mert vele okoskodok, folyton magyarázok neki, nem hallgatom meg.

2019. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hogy sose ért rá vagy lemondta mindig. Aztán hiába szerettem nagyon erőtvettem magamon és letiltottam mondván ha sose tud rám időtszakítani legalább egy gyors összefutásra akkor nem is vagyok fontos.
2019. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!