Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy olyan osztálytársam...

Van egy olyan osztálytársam aki az egész iskolát ismeri, és mindenki a barátja, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Az iskola kb. 500 emberből áll, és nincs olyan ember, akit ne ismerne, megkérdezném egy kisfiú nevét rávágná már a választ egyből. Hogy csinálja ezt, hogy ennyi barátja van? Pedig egy félénk alkat.

Én is szeretnék ilyen könnyen barátkozni, mint ő, de nem jövök rá a titokra.

Persze én is egy félénk alkat vagyok, meg minden, de azt nem helyeslem, hogy valakire random ráköszönök, pedig nem is ismerem. :""D Persze ő nem csinál ilyet, csak én nem így akarok baráti kapcsolatokat létrehozni, persze...ez most nem tudom, hogy miért jött ez a tény ide, de mindegy.

A lényeg, hogy, hogy érhessem el ezt én is.

Persze most mondanátok, hogy "örülj annak akik vannak neked" vagy egyebet, de én olyan fajta vagyok, aki több barátot szeretne, és evvel nem azt értem, hogy menő akarok lenni, csak én nagyon szeretnék több embert ismerni, hogy ne egy senki legyek.


Szóval hogy csinálja?



2019. dec. 8. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz az osztálytársaddal, és majd bemutat a többieknek
2019. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem így megy, mert ő nagyon irigy fajta.
2019. dec. 8. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kommunikál
2019. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalunk is volt ilyen a suliban.

Nekem az rünt fel hogy abszolut elfogado, nem valogat.


En pl tanarokkal (masik generacio)nem tudnèk es nem is akarnek bratyizni de ugyanigy nekem unszimpatikus emberekkel sem (akik esetleg mulyak unalmasak vagy undorito igenytelenek vagy en nem vagyol nekik szimpi gunyolnak etc)az emlitett lany pedig kivetel nelkül mindenkivel kepes joizüeket beszelgetni, ugy hogy lathatoan jol is erzi magàt (nem erölteti a vigyort meg udvariassagot hanem nala magatol jön)


En keptelen vagyok mindenkit igy "szeretni" ebböl jön az hogy spanolni is keptelen vagyok mindenkivel.

2019. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* az tünt fel
2019. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Es azt kihagytam neki mintha eleve igénye is lenne rà kivancsi a masikra


Engem meg speciel full nem erdekel pl hogyan föz a tanàr, vagy a kockàk videojatekai, vagy kinek vàlnak a szülei, hol lakik a leghatso padban ülö szürkeegér x, meg sorolhatnàm. Ö meg empatikus, jo kerdezö, johallgatosàg, felvidito, kivancsi, megertö, akarkivel is.

En ha csak egy napig csinalnam ezt mint ö, leszivna mentàlisan az tuti.

2019. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, akinek mindenki a barátja, annak egy barátja sincs.
2019. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet mind az 500 ember a barátja. Atól, hogy tudja nevüket, még nem jelenti, hogy barátok. Simán lehet hogy aspergeres, és rögzült az agyában a facebookon az összes profil, aki bejelölte a sulit, haha.


Amúgy ne akarj sok barátot. Egy embernek csak 1-2 igazi barátja lehet, többre nem nagyon jut idő. Azok, akik azt mondják, hogy több tucat barátjuk van, azoknak csak alkalmi haverjaik, bulipartnereik vannak igazából, akik az évek során eltűnnek majd.

2019. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!