Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy 16 fiú éves...

Az normális, hogy 16 fiú éves létemre jobban szeretek 30+-os emberek társaságában lenni (nem sexuálisan)?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2019. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attol függ, hogy miért szeretsz a tarsasagukba lenni.


Ha képtelen vagy beilleszkedni a kortarsaid közé, és ahelyett, hogy velük együtt szereznél tapasztalatokat és nőnél fel, inkább olyan társaságot akarsz magad köré, akik már-már gyerekként kezelnek, és nem igazán adnak új tapasztalatokat az életedhez, az nem a legjobb.


Viszont ha amúgy vannak körülötted olyan barátok, akik hozzád hasonlóak (értsd: abban az eletszakaszban vannak, mint te, hasonló problémáitok vannak, és hasonló az életviteletek is) akkor nem gáz, ha szereted a felnőttek társaságát.

2019. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van 4-5 korombeli közeli barátom meg az egész osztályommal jóban vagyok. Csak a felnőttekkel valahogy azonnal megtalálom a közös hangot, korombeliek esetében ez kicsit nehezebben megy.
2019. dec. 8. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális.

A 30 év körüli emberek éretebbek. Lehet hogy te is érettebb vagy a korodnál és ezért van.

2019. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a 16 fiú éves? :)
2019. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szexuális. Sz-szel.
2019. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 utólag vettem észre, hogy felcseréltem, javítani már nem lehet a kérdés feltétele után.

#6 nyelvtan nácik kíméljenek!

2019. dec. 8. 17:53
 8/9 nizijozsef válasza:
Nálunk ahol lakom is van egy 15 éves fiú és a felnött korosztályt kedveli. Mindkét szempontból az idősebbeket kedveli.
2019. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kriszpo ***** válasza:

Nem egyedi eset. Attól függ, hogy mit nevezünk normálisnak (főleg a mai világban). Én is lelkileg érettebb voltam 16-17 évesen a kortársaimnál, viszont soha nem kerestem 30-as emberek társaságát, jól elvoltam a 16-17 évesekkel. Egyértelmű, hogy ennek lelki okai vannak. Jó lenne, ha meg tudnád fogalmazni magadban, hogy miért az idősebbekkel haverkodsz.

UI: A "nyelvtan nácik"-ra meg jobb ha hallgatsz, mert egyrészt, ha nem tudsz helyesen írni, akkor később a társadalom többi tagja furán fog rá nézni. (Persze itt nem a nehéz helyesírási szabályokra gondolok, hanem alapvető dolgokra). Tudom, hogy a mai világban már nem divat a fiatalok körében a helyesírás (főleg, hogy a gép mindent kijavít helyettük) de ez is az érettséghez tartozik. Ez nem dorgálás, csak egy jó tanács a jövőre nézve. Többet érsz majd.

2019. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!