Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez milyen dolog?

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki általában mindig ker a kajambol,italombol,cigimböl és úgy en is szoktam tőle kérni.

Multkor nem tudtam neki cigit adni mert már csak 1 szálam volt,és egyből elkezdett trágár szavakkal illetni

Amikor egyszer ő nem tudott adni en annyit mondtam h oké.

De ha nem adok valamiből egyszer mert kevés van vagy épp már nincs egyből el kell hordani mindenneki ?

Nekem nagyon rosszul esett.



2019. dec. 8. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen nem lehetne a haverom.
2019. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy dologra vagyok kíváncsi: ezt miért nem a haveroddal beszéled meg?

Miért nem neki mondod, hogy ez Neked rosszul esett?


Itt max. annyit fogsz kapni, hogy igen, ilyen meg olyan a haverod, stb - de ettől még a kapcsolatotok, a dolog nem fog megváltozni.

2019. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez rendszeres akkor valószÍnűsíthető, hogy kihasználásról van szó.

Az, hogy nem mersz konfrontálódni, érthető, de hozzá nem fog eljutni a nemtetszésed, mi, ismeretlenek olvassuk.

2019. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy a 2-es válaszomat lehúztátok 0-ára: akkor szerintetek az a jó megoldás, hogy a háta mögött jól kibeszélünk valakit - a szemébe meg nem mondjuk meg, nehogy konfliktusba kerüljünk?

Hát ha ezt nem lehet megbeszélni valakivel, hogy ez rosszul esik, akkor az nem barát. Aztán jön a megsértődés, a másik ember meg nem fogja tudni, mi baja a kérdezőnek?

Teljesen normálisan el lehetne mondani: Te, figyelj, nekem ez rosszul esik, hogy amikor nekem van, akkor adok Neked, de ha nincs, akkor meg elmondasz mindennek.

Mi ebben olyan nehéz?

2019. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!