Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagaltok akkor ha...

Ti hogy reagaltok akkor ha egy barát egyszercsak felszivodik indok nelkul? Keresitek tovabbra is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2019. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer - kétszer keresném, esetleg megkérdezném, hogy mi lett velünk, nem kell játszani, hogy minden király és majd összefutunk, aztán utána ráhagynám.
2019. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En kétszer is kerestem de mindig valami kifogassal jött hogy nem er ra. De fogalmam sincs hogy mi baja lehet. Nem is indokolja. Bar egy ideje mas lett a tarsasaga es eleg flegma is velem.
2019. dec. 9. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd többet.
2019. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám nagyon közel álló személy volt, kb.az egyetlen barát, akiért bármit megtettem volna. Ezt csak azért írom, mert nem alázom meg magam akárkinek, nem futok olyan után, akit nem érdeklek. Érte megtettem nem egyszer. Elkezdett leépíteni, de közben meg úgy tett, mintha minden oké lett volna, nem változott volna semmi. Párszor mondtam neki, hogy ez így nem jó, rendesen szenvedtem miatta. Próbáltam keresni a régi rendszerességgel, lerázott többször is. Egy idő után felfogtam, hogy nem kíváncsi már rám, vége. Megtanultam elengedni, persze szenvedtem mint az állat, de minden elmúlik egyszer.
2019. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!